PREMIERA

2008.05.31

CANAL+ PREMIUM

AS W RĘKAWIE

Smokin' Aces

Francja/USA, 2007

reżyseria:

obsada: , , ,

Obsada filmu

gatunek: dramat sensacyjny

czas trwania: 105 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Drobny przestępca postanawia zeznawać w procesie przeciwko mafiosom z Las Vegas. Bezwzględny boss wyznacza za jego głowę nagrodę w wysokości miliona dolarów.

Drugorzędny magik i drobny przestępca, Buddy Israel (zdobywca Złotego Globu i Emmy za rolę w serialu Ekipa, Jeremy Piven), decyduje się zeznawać przeciwko gangsterom z Las Vegas. Primo Sparazza (Joseph Ruskin), szef mafii, wyznacza za jego głowę nagrodę w wysokości miliona dolarów. Wiadomość szybko dociera do wszelkiego rodzaju łowców głów i płatnych zabójców. Rozpoczyna się pełen zaskakujących zwrotów akcji pościg za chronionym przez agentów FBI Buddym.

Film w reżyserii cenionego w środowisku twórców niezależnych Joego Carnahana (Na tropie zła) otrzymał nagrodę krytyków i Specjalną Nagrodę Jury na Festiwalu Filmów Kryminalnych w Congac we Francji. Gwiazdorska obsada, wartka akcja i trzymająca w napięciu intryga nie pozwalają oderwać się od perypetii bohaterów. Całość dopełnia świetna muzyka Clinta Mansella (Requiem dla snu, Źródło, Zapaśnik).

WASZE OPINIE

tomek6996

W pełni się zgadzam, zakończenia najlepiej jakby w ogóle nie było. Psuje cały fajny nastrój w filmie. Dla mnie najlepiej jakby się skończył w momencie jak opuszczają hotel. Niestety jest to amerykańska produkcja, i ich masowemu widzowi trzeba zrobić takie zakończenia. Naród niewymagający a i tępawy.

KamilMtr

Ręce opadają. Doskonały film. Po prostu super. I gdy człowiek napawa się kawałkiem zajefajnego sensacyjnego kina, pojawia się zakończenie. Co to miało być????? W jaki sposób to w ogóle pasuje do klimatu i poziomu filmu???? Obejrzę jeszcze kilka razy, ale za ostatnie 3 minuty daję 2.

Bartolomeusz

''As w rękawie'' to jeden z tych filmów, których żałuję, że polski dystrybutor nie zdecydował się wypuścić do kin. Jest jednocześnie i śmiesznie, i strasznie. Mamy krwiste dialogi i postacie. Niezły scenariusz i co? Wyszedł od razu na dvd. Wstyd. Ale nie ma tego złego, mamy Canal+, i mogliśmy obejrzeć go w domowym zaciszu. Ogólnie film przypadł mi do gustu. Polecam.
AS W RĘKAWIE
reżyseria:
Francja/USA, 2007
Drobny przestępca postanawia zeznawać w procesie przeciwko mafiosom z Las Vegas. Bezwzględny boss wyznacza za jego głowę nagrodę w wysokości miliona dolarów.
dramat sensacyjny
AS W RĘKAWIE
4,4 5 1 17