PREMIERA

2010.02.01

CANAL+ PREMIUM

BISEKSUALIZM - NOWA SZTUKA ŻYCIA?

Bisexual Revolution

Francja, 2008

,

gatunek: film dokumentalny

czas trwania: 56 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Autorzy filmu próbują zgłębić problem coraz powszechniejszych w krajach Europy Zachodniej postaw biseksualnych.

Zdeklarowani biseksualiści twierdzą, że ich postawa życiowa jest wyrazem wolności polegającej na obdarzaniu uczuciem partnerów bez względu na płeć. Niektórzy z nich przewrotnie mówią, że jest kwestią wyboru polegającego na niedokonywaniu wyboru. O ile homoseksualizm przestaje być w świadomości społecznej tematem tabu, o tyle biseksualizm wydaje się być kwestią nadal budzącą liczne kontrowersje, również w środowiskach homoseksualnych. Jak przekonują autorzy filmu odwołując się do badań Alfreda Kinseya, skłonności biseksualne nieuświadomione bądź tłumione tkwią w bardzo wielu z nas, a indywidualne preferencje określa cała gama pośrednich orientacji zawierających się między skrajnym heteroseksualizmem i homoseksualizmem.

WASZE OPINIE

kobe2

[quote pedro napisał 03.02.2010 17:51]
Życzę obejrzenia filmu wszystkim. Szczególnie polecam politykom. Może się obudzą ze średniowiecznego snu?
[/quote]

Ze średniowiecznego snu? Ludzie, ludzie... dlaczego chrześcijaństwo tak musi cierpieć? Czy nie rozumiecie, że rzeczy typu biseksualizm to są okropne wynaturzenia, które nie przystają normalnemu człowiekowi?

tufta

[quote jandlugosz napisał(a) 14.02.2010 14:22]
Pod płaszczykiem otwierania ludzi na inność narzuca się ludziom zdegenerowane wzorce, które w ogóle nie powinny być przedmiotem publicznej dyskusji. Niech każdy swoje sprawy intymne zostawia w sypialni i wszyscy będą kontent.
[/quote]
Nikt nikomu nic nie narzuca.To tylko zwykły dokument który pokazuje nam ,że wśród nas żyją osoby o odmiennej preferencji seksualnej.Nie rozumiem skąd tyle u Ciebie negatywnych emocji .

kami268

NIE płaczcie , każdy robi co chce . Dokument ciekawy
BISEKSUALIZM - NOWA SZTUKA ŻYCIA?
Francja, 2008
Autorzy filmu próbują zgłębić problem coraz powszechniejszych w krajach Europy Zachodniej postaw biseksualnych.
film dokumentalny
BISEKSUALIZM - NOWA SZTUKA ŻYCIA?
2,7 5 1 7