PREMIERA

2008.05.02

CANAL+ PREMIUM

CAŁE SZCZĘŚCIE

Just My Luck

USA, 2006

reżyseria:

obsada: ,

Obsada filmu

gatunek: komedia romantyczna

czas trwania: 98 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Ashley Albright (Lindsey Lohan) jest największą szczęściarą na Manhattanie. Los sprzyja jej na każdym kroku. Pracuje w prestiżowej nowojorskiej agencji, nigdy nie czeka na taksówkę, a los na loterię, który znajduje przynosi jej potrójną wygraną.

Podczas balu maskowego dziewczyna trafia przypadkiem na urodzonego pechowca Jake'a (Chris Pine). Kiedy na parkiecie ich usta łączą się w niespodziewanym pocałunku, szczęście Ashley "przeskakuje" na Jake'a, a ona dostaje w zamian jego pecha. Odtąd życie pięknej szczęściary drastycznie się zmienia. Ashley traci pracę, a jej mieszkanie niszczy katastrofa. Tymczasem Jake załatwia bardzo korzystny kontrakt dla swojego zespołu muzycznego i nieoczekiwanie dostaje nowe mieszkanie. Zdruzgotana, bezdomna Ashley wprowadza się do przyjaciółek i zaczyna obmyślać plan odzyskania dobrej życiowej passy. Wtedy odkrywa, kiedy ją straciła, i że jest uzależniona od Jake'a, który ją zabrał.

Lindsay Lohan to jedna z najlepiej zarabiających i najbardziej skandalizujących młodych gwiazdek Hollywood. Za rolę Ashley zainkasowała 7,5 miliona dolarów, ma na koncie wyrok skazujący za jazdę po pijanemu, przymusowy odwyk, a prasa wciąż donosi o kolejnych etapach jej konfliktu z ojcem. W przemyśle filmowym Lohan pracuje od trzeciego roku życia, a sławę zdobyła jako 12-latka dzięki komedii "Nie wierzcie bliźniaczkom", gdzie zagrała podwójną rolę Hallie Parker i Annie James. Od tego czasu jej kariera rozwija się błyskawicznie, a ona dostarcza wciąż nowych sensacji kolorowej prasie. Stała się znana jako jedna z najbardziej nieobliczalnych imprezowiczek Hollywood. Uzależniła się od narkotyków, alkoholu, a ostatnio ponoć również od seksu. Trafiła do aresztu, została skazana na prace społeczne, w tym dwa dni do przepracowania w kostnicy. Aktorka chętnie rozbiera się dla magazynów dla panów, a w przerwach od pracy na planie i życia towarzyskiego nagrywa płyty. O tym, że jest autentycznie utalentowana przekonała krytyków niewielką, ale wyrazistą rolą w "Ostatniej audycji", wspaniałym i niestety ostatnim filmie Roberta Altmana. Na planie komedii "Całe szczęście" Lohan towarzyszył Chris Pine.

WASZE OPINIE

Ronin85

Bardzo fajna lekka komedyjka. Miło sie ją oglądał. Film na jeden raz. Obejrzałem go w HD i na pewno go zapamiętam.

Van83

Van83 napisał(a) 05.01.2009 01:37]
Dziwi mnie punktacja jaką wystawiają widzowie... Komedia lekka, naiwna i zwyczajnie głupia - nic nadzwyczajnego a ocena ponad 4... Inny film klasy ''B'' ocena podobna ale western z gwiazdami amerykańskiego współczesnego kina gdzie historia opowiedziana jest naprawdę zacnie tylko trochę powyżej oceny 3... Ludzie nie znają się na dobrych produkcjach. Filmu NIE polecam chyba że ktoś lubi pannę L.L. Ja ją lubię dlatego obejrzałem do końca.

Van83

Dziwi mnie punktacja jaką wystawiają widzowie... Komedia lekka, głupiutka nic nadzwyczajnego a ocena ponad 4... Inny film klasy ''B'' ocena podobna ale western z gwiazdami amerykańskiego współczesnego kina gdzie historia opowiedziana jest naprawde zacnie tylko trochę powyżej oceny 3... Ludzie nie znają się na dobrych produkcjach. Filmu NIE polecam chyba że ktoś lubi pannę L.L. Ja ją lubię dlatego obejrzałem do końca.
CAŁE SZCZĘŚCIE
reżyseria:
USA, 2006
Ashley Albright (Lindsey Lohan) jest największą szczęściarą na Manhattanie. Los sprzyja jej na każdym kroku. Pracuje w prestiżowej nowojorskiej agencji, nigdy nie czeka na taksówkę, a los na loterię, który znajduje przynosi jej potrójną wygraną.
komedia romantyczna
CAŁE SZCZĘŚCIE
4,3 5 1 34