PREMIERA

2013.09.03

CANAL+ PREMIUM

Co kryje miłość

Manuale d'am3re

Włochy, 2011

reżyseria:

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: komedia romantyczna

Ocena filmu

0.00

Opis

Historie życia trzech mężczyzn zmieniają się diametralnie za sprawą kobiet, które poznają.

Młody prawnik Roberto (Riccardo Scamarcio) jest zaręczony z Sarą (Valeria Solarino) i ma już zaplanowane całe życie. Do czasu, kiedy poznaje piękną i intrygującą Micol (Laura Chiatti), która mieszka w małej wiosce w Toskanii. Szczęśliwy od 25 lat w małżeństwie prezenter telewizyjny Fabio (Carlo Verdone) spotyka na przyjęciu żywiołową Elianę (Donatella Finocchiaro). Spędza z nią jedną noc, która komplikuje mu całe życie. Profesor literatury Adrian (Robert De Niro) po rozwodzie przenosi się do Rzymu. Zaprzyjaźnia się z dozorcą Augustem, którego pełna energii córka Viola (Monica Bellucci) wprowadza zamęt w jego spokojną egzystencję. Losy bohaterów splatają się w nieoczekiwany sposób.


CZYTAJ BLOG FILMOWY CANAL+

WASZE OPINIE

pedro

Zgadzam się. Dobra i inteligentna włoska komedia.

Blue-Grey

Po rasowej komedii nie oczekujmy przeżyć rodem z dramatu psychologicznego. Komedia jest radosną odpowiedzią na poczucie humoru widza. Ma przede wszystkim śmieszyć - i to w jak najszerszej skali: wywoływać uśmiechnięte wzruszenia i wybuchowy śmiech. Powinna też inteligentnie - czasem z gracją, a czasem prostacko - wykpiwać nasze rozmaite wady, słabości i wydumane cnoty.
Sądzę, że w filmie Giovanniego Veronesiego to wszystko możemy odnaleźć. A ponadto w tej świetnie zagranej komediowo-miłosnej opowieści mnóstwo jest słonecznej, dynamicznej, nieskrępowanej, pozytywnej energii - jedynej w swoim rodzaju, bo płynącej prosto z włoskich serc.
- [i]Puk, puk... Mam do ciebie dwie prośby.[/i] - nagle odezwał się tuż przy mnie anielski głos.
- [i]Tak...[/i]
- [i]Po pierwsze: nie rozpisuj się zbytnio. A po drugie: nie zapomnij dodać, że całą dramaturgię tego filmu nakręcił mój świetlisty krajan - nieokiełznany psotnik z gatunku amorów.[/i]
Co kryje miłość
reżyseria:
Włochy, 2011
Historie życia trzech mężczyzn zmieniają się diametralnie za sprawą kobiet, które poznają.
komedia romantyczna
Co kryje miłość
4,5 5 1 8