PREMIERA

2004.04.22

CANAL+ PREMIUM

DETEKTYW MONK 2

Monk II

USA, 2003

, , , , , , , ,

obsada: , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial

czas trwania: 45 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Druga część przygód Adriana Monka - niezwykle utalentowanego detektywa wydziału zabójstw w San Francisco.

Monk to prawdziwy mistrz oględzin miejsca zbrodni. Przyczyna jego genialności tkwi jak na ironię w nerwicy natręctw, na którą cierpi od kilku lat. Objawia się ona różnego rodzaju fobiami, jak na przykład: niepohamowanym wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami, ale i niezwykłą pamięcią, logiką umysłu i łączeniem wątków, których normalnie nikt by ze sobą nie skojarzył. Na co dzień opiekuje się nim młoda pielęgniarka Sharona Fleming (Bitty Schram), która ma mu pomóc w powrocie do stanu psychicznej równowagi. Ta sympatyczna dziewczyna praktycznie nie odstępuje Adriana na krok. Jest do przesady opiekuńcza, ale i niezwykle dumna ze swojego wątłego podopiecznego. Służy mu radą i pomocą w najprostszych czynnościach. Monk co chwila rozwiązuje zagadki, które dla innych wydają się niemożliwe do rozwiązania. Tym samym staje się jedyny i niezastąpiony dla swojego byłego szefa - kapitana Lelanda Stottlemeyera. Każdy odcinek serialu opowiada kolejne zawiłe historie kryminalne z wysublimowanym poczuciem humoru.

WASZE OPINIE

tomcio_472

Bardzo lubie detektywa monka! Kazdy odcinek jest swietny i podoba mi sie, chodz szkoda ze zmienini asystenke monka - ale i tak serial oceniam na 5 :-)

kacpi25

Detektyw Monk jest to najfajniejszy i zarazem najśmieszniejszy serial, jaki widziałem! Każdy odcinek jest suuuuuuper! Oceniam serial 5+

Kira

"Detektyw Monka" to super serial oglądam go i sama chce być takim dobrym detektywem
DETEKTYW MONK 2
USA, 2003
Druga część przygód Adriana Monka - niezwykle utalentowanego detektywa wydziału zabójstw w San Francisco.
serial
DETEKTYW MONK 2
4,8 5 1 29