PREMIERA

2006.08.03

CANAL+ PREMIUM

DETEKTYW MONK IV

Monk IV

USA, 2005

reżyseria:

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial detektywistyczny

czas trwania: 45 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Czwarta część przygód Adriana Monka - niezwykle utalentowanego detektywa wydziału zabójstw w San Francisco.

ODCINEK 1.
Ktoś porywa psa Harolda Gumbara (Alan Wilder) i żąda okupu. W związku z tym Harold obrabowuje własny sklep jubilerski, żeby zapłacić porywaczom. Na miejscu transakcji dochodzi do tragedii. Dwóch mężczyzn zabija jego i ochroniarza, który przypadkiem przechodzi obok. Monk (Tony Shalhoub) zostaje wezwany, żeby zbadać sprawę. Niestety paraliżuje go obecność psiej kupy na miejscu zdarzenia. Niespodziewanie zjawia się też Marty Eels (Jason Alexander) - detektyw, który nie cieszył się dotychczas dobrą opinią. Ku zdumieniu policji Eels zaczyna z łatwością rozwiązywać zagadkę morderstwa. Odnajduje ukryte ciało Harolda i odzyskuje skradzioną biżuterię. Łapie też jednego z porywaczy. Monk jest pewien, że detektyw nie działa sam i postanawia go zdemaskować. Odkrywa, że Eelsowi pomaga matka (Dana Ivey). Marty odmawia przyznania się do oszustwa, wreszcie zyskał upragnioną sławę i uznanie. Kiedy jednak okazuje się, że drugi morderca, który pozostał na wolności, porywa jego matkę, Eels decyduje się poprosić Monka o pomoc. W zamian przyznaje się do kłamstw, a Adrian odzyskuje sławę najlepszego detektywa w San Francisco.

WASZE OPINIE

MRN93

czy będą powtórki??

alex455

Ja też oglądam detektywa Monka tylko że ja już czekam na drugą połowę piątego sezonu tego serialu a czwarty sezon już widziałam kiedy był emitowany...wyjeźdźcie do USA tu to dopiero jest MONKomania! A książki o MONKu są superanckie nie mogę się doczekać na Mr. Monk and the blue flu. Mr. Monk goes to hawaii and Monk and the firehouse są COOL!

admin

Emisja serialu "Detektyw Monk IV" została zakończona. Czwarta część jest szesnastoodcinkowa, więc niestety kolejnych odcinków w tej serii już nie będzie.
DETEKTYW MONK IV
reżyseria:
USA, 2005
Czwarta część przygód Adriana Monka - niezwykle utalentowanego detektywa wydziału zabójstw w San Francisco.
serial detektywistyczny
DETEKTYW MONK IV
4,8 5 1 448