PREMIERA

2014.02.06

CANAL+ PREMIUM

Dexter 8

Dexter VIII

USA, 2013

,

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial kryminalny

Ocena filmu

0.00

Opis

W ostatnim, ósmym sezonie w serialu Dexter musi zmierzyć się z wyrzutami sumienia rozgoryczonej Debry, która zabiła znajdującą się na jego tropie porucznik Marię LaGuertę.

Dexter Morgan to laborant analizy krwi z posterunku policji w Miami. W ciągu dnia przykładny obywatel, nocą seryjny zabójca ścigający tych, którzy wymykają się wymiarowi sprawiedliwości. W dzieciństwie był świadkiem brutalnego zamordowania matki, czemu najprawdopodobniej zawdzięcza swój mroczny popęd zabijania. Adoptowany przez policjanta Harry'ego i nauczony przez niego "kodeksu", Dexter jest dla swoich ofiar bezwzględny, będąc jednocześnie troskliwym ojcem, ciepłą, przyjazną osobą dla innych. Począwszy od drugiego sezonu nieustannie gasi pożar podejrzeń pod jego adresem ze strony współpracowników, przyjaciół i wrogów. W każdym sezonie mierzy się z kolejnymi czarnymi charakterami, które ostatecznie trafiają na jego "stół".

W ostatnim, ósmym sezonie w serialu Dexter musi zmierzyć się z wyrzutami sumienia rozgoryczonej Debry, która zabiła znajdującą się na jego tropie porucznik Marię LaGuertę. Coraz bliżej odkrycia jego tajemnicy będą też agenci FBI, których pętla z każdym dniem zaciska się coraz mocniej na szyi Dextera. Na posterunku policji w Miami pojawia się psychiatra, dr Evelyn Vogel (w tej roli Charlotte Rampling), która ma pomóc w złapaniu seryjnego mordercy wycinającego ofiarom części mózgu. Dexter nie zdaje sobie sprawy, jak blisko jest z nią związany i jak wiele niebezpieczeństw z tym związanych na niego czeka. W jego życiu ponownie zagości również Hannah McKay. W efekcie musi zdecydować, czy ważniejsza jest dla niego miłość czy dotychczasowe życie...


CZYTAJ BLOGI FILMOWE CANAL+
Dexter 8
USA, 2013
W ostatnim, ósmym sezonie w serialu Dexter musi zmierzyć się z wyrzutami sumienia rozgoryczonej Debry, która zabiła znajdującą się na jego tropie porucznik Marię LaGuertę.
serial kryminalny
Dexter 8
4,6 5 1 14