dystrybucja Lionsgate. ALL RIGHTS RESERVED.

Dirty Dancing

USA, 2017

obsada: , ,

Obsada filmu

gatunek: serial

czas trwania: 45 min

Ocena filmu

0.00

Opis

30 lat po premierze "Dirty Dancing", kultowa historia powraca. Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+

30 lat temu (dokładnie 21 sierpnia 1987) na ekranach kin po raz pierwszy pojawił się taneczny hit "Dirty Dancing". Początkowo produkcja przyjmowana była z rezerwą i nikt nie przypuszczał, że Patrick Swayze i Jennifer Grey mogą podbić serca widzów. Nie musiało jednak minąć wiele czasu, żeby okazało się, jak bardzo mylili się krytycy w tym przypadku. Film odniósł niebywały komercyjny sukces. Niskobudżetowa produkcja zarobiła łącznie ponad 200 milionów dolarów, a hit "(I've Had) The Time of My Life" został nagrodzony między innymi Oscarem® i Złotym Globem.

Dziś "Dirty Dancing" powraca w nowej odsłonie jako serial. Na ekranie zobaczymy m.in.: nominowaną do Oscara® za film "Mała Miss" Abigail Breslin, debiutującego Colta Prattesa, a także piosenkarkę Nicole Scherzinger, która uczestniczyła również w tworzeniu soundtracku. W serialu usłyszymy nowe wersje takich przebojów jak: "Time of My Life", "Love Man", "Do You Love Me", "Hungry Eyes" czy "She's Like the Wind".

Lata 60. Frances "Baby" Houseman (Abigail Breslin) spędza wakacje z rodzicami w Catskills. Wśród atrakcji, które oferuje kurort, są kursy tańca. Tam dziewczyna poznaje przystojnego instruktora Johnny'ego (Colt Prattes). Wakacyjny nastrój i porywająca muzyka... Czego więcej trzeba? Do zakochania jeden krok. Taneczny.

WASZE OPINIE

pedro

Film zna każdy, dla mnie to dzieło kultowe. Obejrzałem połowę serialu. Nie umywa się do oryginału. Po co powstał ten telewizyjny "potworek" nie wiem. Aktorzy (?) kiepscy. Sorry, ale po co było ruszać coś co się sprawdziło.
Dirty Dancing
USA, 2017
30 lat po premierze "Dirty Dancing", kultowa historia powraca. Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+
serial
Dirty Dancing
3,7 5 1 56