Fot. Monolith Films

PREMIERA

2014.05.10

CANAL+ PREMIUM

Drugie oblicze

The Place Beyond the Pines

USA, 2012

reżyseria:

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: dramat

czas trwania: 150 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Dramat kryminalny Dereka Cianfrance'a ("Blue Vallentine"), który dzieje się na przestrzeni 15 lat i pokazuje nierozerwalną więź pomiędzy ojcami i synami.

Luke (Ryan Gosling) pracuje dla show motocyklowego, jeżdżąc od miasta do miasta. Kiedy pewnego lata powraca do Schenectady w stanie Nowy Jork, dowiaduje się, że dziewczyna, z którą miał romans (Eva Mendes), urodziła mu syna. W jednej chwili chce rzucić wszystko i poświęcić się rodzinie, ale nie jest przygotowany do bycia ojcem. Korzystając ze swoich niezwykłych umiejętności jazdy na motocyklu, zaczyna okradać banki. Podczas jednego ze skoków jego drogi krzyżują się z ambitnym funkcjonariuszem policji, Averym Crossem (Bradley Cooper), co dla obu kończy się fatalnie. Kilkanaście lat później przypadek sprawia, że poznają się ich synowie.

"Drugie oblicze" to dramat kryminalny DEREKA CIANFRANCE'A ("Blue Vallentine"), który dzieje się na przestrzeni 15 lat i pokazuje nierozerwalną więź pomiędzy ojcami i synami. - "W filmie mamy trzy osobne, acz połączone ze sobą historie. O kaskaderze na motocyklu, który wybiera życie przestępcy, by zapewnić utrzymanie nowonarodzonemu synu, o ambitnym młodym policjancie, który woli stawić czoło skorumpowanemu wydziałowi niż własnym demonom, oraz o dwóch gnębionych problemami chłopcach, którzy muszą skonfrontować się z przeszłością. Każda z tych historii zmierza w kierunku jednej konkluzji" - mówi o produkcji reżyser Derek Cianfrance. W role ojców wcielili się Bradley Cooper i Ryan Gosling, który na planie "Drugiego oblicza" poznał Evę Mendes. Chłopców zagrali Dane DeHaan i Emory Cohen.


WASZE OPINIE

son

Film spoko , trochę mi przypomina film driver Ale to chyba
inne filmy :)
Drugie oblicze
reżyseria:
USA, 2012
Dramat kryminalny Dereka Cianfrance'a ("Blue Vallentine"), który dzieje się na przestrzeni 15 lat i pokazuje nierozerwalną więź pomiędzy ojcami i synami.
dramat
Drugie oblicze
4,3 5 1 28