PREMIERA

2009.02.16

CANAL+ PREMIUM

FAST TRACK - BEZ GRANIC

Fast Track: No Limits

Niemcy, 2008

reżyseria:

obsada: , , ,

gatunek: film akcji

czas trwania: 96 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Czwórkę młodych ludzi - Katie (Erin Cahill), Mike'a (Andrew W. Walker), Erica (Joseph Beattie) i Nicole (Alexia Barlier) - dzieli praktycznie wszystko i trudno sobie wyobrazić, żeby mogli w normalnych warunkach bliżej się poznać.

Katie jest właścicielką odziedziczonego po ojcu warsztatu samochodowego. Każdy dzień jest dla niej walką z wierzycielami i próbą zapomnienia o bolesnej stracie. Dostawca pizzy Mike (Andrew W. Walker) jest lekkomyślny i często wpada w tarapaty, a Eric (Joseph Beattie) to początkujący policjant pochodzący z kraju ogarniętego wojną, który nigdy nie miał pełnej kontroli nad swoim życiem. I wreszcie Nicole (Alexia Barlier) - znudzona żona bogacza, który daje jej dużo wolności. Katie, Mike, Eric i Nicole mają jednak wspólną pasję, która sprawia, że życie ma dla nich sens. Każdej nocy biorą udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Tu pieniądze zdobywa się szybko, ale równie szybko można je stracić. Prędkość i adrenalina daje im poczucie wolności i pozwala oderwać się od codzienności.

"Fast Track - Bez granic" to niemiecka odpowiedź na amerykański przebój "Szybcy i wściekli", który doczekał się rzeszy fanów na całym świecie. Podobnie jak w pamiętnym obrazie z Vinem Dieselem, znakiem rozpoznawczym filmu Sanda są szybkie samochody i piękne kobiety. Niemiecki reżyser i operator AXEL SAND jeszcze przed realizacją "Fast Track - Bez granic" dał się poznać jako sprawny twórca kina sensacyjnego. Jego "Kontrakt" z 2006 opowiadał historię wplątanego w kryminalną intrygę berlińskiego kuriera. Na swoim koncie ma także odcinki telewizyjnych seriali: "Aniołki z piekła rodem" i "Cobra - oddział specjalny", które również stawiały na szybką, widowiskową akcję.

W role czwórki młodych ludzi owładniętych pasją nielegalnych wyścigów samochodowych wcielili się Erin Cahill, Andrew W. Walker, Joseph Beattie i Alexia Barlier. Najbardziej znana z tego grona Cahill, stała się rozpoznawalna za sprawą roli Jen, czyli różowego Time Force Rangera w popularnym młodzieżowym serialu science fiction "Power Rangers Time Force". Była Miss stanu Wirginia zagrała również w ostatniej część popularnego horroru "Boogeyman 3".

WASZE OPINIE

CuoreRosso

Szkoda czasu i prądu. Dno!!!

majsterek

Film po kilku minutach zapowiadal sie rewelka.......odpicowane fury,laseczki,wyscigi (z tymi laseczkami
szkoda tylko ze to niemki ).Ale im dalej tym gorzej, akcja filmu jest chaotyczna bez ładu i składu, wiele
scen i motywów z kosmosu.Spodziewalem sie ciekawszego filmu a zobaczylem niemieckie
badziewie(podróbkaszypkich i wscieklych).Na koniec napisze tak jezeli ktos chce naprawde obejrzec filmik
z tego gatunku polecam"Autobahnraser".

tomek6996

Szkoda czasu, ćienizna. Po pierwsze niemiecki film po angielsku - zawsze nie pasuje. Po drugie , produkcja z 2008 roku czyli musiał się kiepsko sprzedawać, he he. No i po trzecie, film wyłącznie dla ..., no właśnie kogo? Szybkie samochody są, tylko,ze to odgrzewane kotlety. A kobiety? Jak ktoś lubi ztuningowane niemki . Ogólnie : koszmar na czterech kółkach.
FAST TRACK - BEZ GRANIC
reżyseria:
Niemcy, 2008
Czwórkę młodych ludzi - Katie (Erin Cahill), Mike'a (Andrew W. Walker), Erica (Joseph Beattie) i Nicole (Alexia Barlier) - dzieli praktycznie wszystko i trudno sobie wyobrazić, żeby mogli w normalnych warunkach bliżej się poznać.
film akcji
FAST TRACK - BEZ GRANIC
3,7 5 1 30