PREMIERA

2010.09.04

CANAL+ PREMIUM

HOTELOWA MIŁOŚĆ

Management

USA, 2008

reżyseria:

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: komedia romantyczna

czas trwania: 90 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Mike Cranshaw (Steve Zahn) prowadzi z rodzicami motel przy słynnej Route 66 w Kingman w Arizonie.

W miasteczku nie dzieje się nic interesującego. Życie płynie w nim powoli i spokojnie, z dala od zgiełku świata. Mike nie skarży się na swój los. Marzy jednak o wielkiej miłości i zdaje sobie sprawę z tego, że w Kingman jej nie znajdzie. Pewnego dnia do motelu przyjeżdża Sue (Jennifer Aniston). Piękna i zaradna kobieta jest przedstawicielką handlową firmy, która zajmuje się sprzedażą obrazów, tanich, ale niezbędnych w każdym, nawet prowincjonalnym hotelu czy biurze. Zatrzymuje się w Kingman na dwie doby. To wystarcza, żeby Mike oszalał na jej punkcie. I kiedy Sue wybiera się w dalszą służbową podróż, zafascynowany nią romantyk pakuje walizkę i wyrusza jej śladem. Jest przekonany, że to właśnie ona jest kobietą, na którą czekał całe życie. Ale Sue nie jest zainteresowana kontynuowaniem tej znajomości. Dla niej kilka wspólnie spędzonych chwil to tylko przelotna przygoda. Kiedy więc Mike zjawia się niezapowiedziany pod jej pracą, zszokowana Sue każe mu wracać, skąd przyjechał. Zakochany mężczyzna nie daje jednak za wygraną. Nawet, gdy w życiu panny Claussen pojawia się jej dawny chłopak Jango (Woody Harrelson).

"Hotelowa miłość" STEPHENA BELBERA (reżyseria i scenariusz) to nietypowa współczesna komedia romantyczna, której główną atrakcją są nazwiska wykonawców głównych ról. Jennifer Aniston ("Nadchodzi Polly", "Sztuka zrywania", "Marley i ja") od lat króluje w rankingach na najpiękniejsze, najlepiej ubrane i najbardziej seksowne gwiazdy. Swego czasu jej wdziękom nie oparł się nawet jeden z głównych hollywoodzkich amantów Brad Pitt. Chociaż nie na długo, bo rozstali się po niespełna pięciu latach małżeństwa. Jennifer przeżyła rozwód mocno i stanęła na nogi tylko dzięki - jak się zwierzała - ćwiczeniu jogi. W życiu prywatnym Aniston - podobnie jak grana przez nią bohaterka - ma również głowę do interesów. Nie schodzi ze szczytów list najlepiej zarabiających gwiazd, ale nie przeszkadza jej to dorabiać, kiedy trafi się dobra okazja. Reklamowała m.in. dezodorant oraz piwo. Z partnerującym jej w "Hotelowej miłości" Steve'em Zahnem ("Pracownik miesiąca", "Operacja świt") spotkała się już na planie jednego z odcinków serialu "Przyjaciele". Poza aktorstwem Zahn zajmuje się również muzyką: jest wokalistą i gitarzystą. Można usłyszeć go m.in. w filmie "Szaleństwa młodości" Toma Hanksa. W życiu prywatnym raczej stroni od wielkiego świata: mieszka z żoną i dziećmi na zacisznej farmie w Kentucky, a w wolnym czasie najchętniej łowi ryby. Gwiazdorską obsadę "Hotelowej miłości" uzupełnia dwukrotnie nominowany do Oscara i Złotego Globu Woody Harrelson ("Skandalista Larry Flynt", "Facet do towarzystwa") jako narzeczony Sue, a tym samym rywal Mike'a.

WASZE OPINIE

skoczowiak

nie przesadzajcie ludzie ;) nie był taki zły widzialem znacznie gorsze filmy ten jest sredniakiem...

gbpsary

Film miał być komedią romantyczną, a powstał nudny, nijaki i mdły film romantyczny. Najgorsza rola Jennifer Aniston. Nie polecam

Frąc

Kiedy patrzę na ilość powstających komedii romantycznych, mam wrażenie, że jest to gatunek, który najłatwiej nakręcić. Szczególnie dotyczy to Polski. My mamy naszą Annę Dereszowską, Amerykanie z kolei Jennifer Aniston. Bardzo lubiłem ją przez długi czas występów w serialu ,,Przyjaciele''. Poźniej jednak zaczęła przyjmować propozycje jak leci z opłakanymi w większości skutkami. ,,Hotelową miłość'' oglądałem zatem z dużym lękiem.
Sama historia jest tak nieprawdopodobna jak fakt, że przed Euro 2012 wybudujemy autostrady. Bo jak można uwierzyć w to, że jakiś zakochany facet ląduje w basenie ukochanej tylko po to, aby ją zobaczyć. Albo to, że jakaś kobieta lubi jak nieznany mężczyzna lubi dotykać ją po pośladkach. Jest to totalna durnota. Oczywiście sama historia głównego bohatera może wzruszyć, ale tylko w niektórych momentach. Myślałem, że W.Harrelson wszystko uratuje, ale srogo się zawiodłem. Był to zaledwie cień tego niezłego, szczególnie przed laty, aktora.
Całość polecam tym, którzy na chwilę chcą się oderwać od rzeczywistosci. Tylko ostrzegam, że możemy już z tego świata nie wrócić. Dlatego drodzy widzowie, oby wasz odlot nie był zbyt wielki.
HOTELOWA MIŁOŚĆ
reżyseria:
USA, 2008
Mike Cranshaw (Steve Zahn) prowadzi z rodzicami motel przy słynnej Route 66 w Kingman w Arizonie.
komedia romantyczna
HOTELOWA MIŁOŚĆ
3,8 5 1 20