PREMIERA

2006.10.12

CANAL+ PREMIUM

JOEY II

USA, 2005

,

obsada: , ,

Obsada filmu

gatunek: serial

czas trwania: 24 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Joey Tribbiani (Matt LeBlanc), jeden z bohaterów serialowego megahitu "Przyjaciele", postanawia opuścić Nowy Jork i przenieść się do Los Angeles, gdzie ma większe szanse na olśniewającą karierę aktorską.

Czekają tam już na niego dwie propozycje - dwa nowe seriale telewizyjne do wyboru. Joey decyduje się na udział w tym, gdzie ma grać seksownego i błyskotliwego gliniarza, ale wybór okazuje się wielkim pudłem. Serial szybko schodzi z anteny z powodu małej oglądalności, podczas gdy konkurencyjna produkcja, z której zrezygnował, bije rekordy popularności. Joey znów jest w punkcie wyjścia.

Druga seria przygód mało rozgarniętego, średnio uzdolnionego, ale za to czarującego początkującego aktora Joeya to 22 odcinki przepełnione humorem znanym dobrze z uwielbianych przez publiczność "Przyjaciół". W drugiej serii widzowie poznają całą plejadę nowych przyjaciół Joey'a, czarujących kobiet, dla których bohater straci głowę, a także nowych rywali i wrogów przesympatycznego aktora.

W nowym sitcomie bohaterowi towarzyszy młodsza siostra Gina (Drea de Matteo), z którą wynajmuje mieszkanie i zachwycony wujkiem-aktorem siostrzeniec Joey'a Michael (Paulo Costanzo). Gina to zresztą tylko mała część najbliższej rodziny Joey'a. Jego pozostałe siostry to Mary Teresa, Cookie, Dina, Tina, Veronica oraz Mary Angela. Postać Giny oparta została na bohaterce, która wystąpiła w jednym z odcinków "Przyjaciół", zatytułowanym znacząco "Chandler nie pamięta, która siostra". Nie tylko zresztą ta bohaterka ma swoje korzenie w "Przyjaciołach". Jennifer Coolidge, która wciela się w Bobby, agentkę Joey'a, również pojawiła się w słynnym serialu jako Amanda Buffamonteezi, stara przyjaciółka Phoebe i Moniki. Serial "Joey", którego emisja rozpoczęła się w 2004 roku, zdążył już zdobyć m.in. nominację do Złotego Globu oraz statuetki People's Choice Award i BMI Film & TV Award.

WIĘCEJ INFORMACJI O SERIALU "JOEY II"

WASZE OPINIE

ITI

Ostatni z Carmen Electrą był fajny.

ciSTEK

o ile pierwsza seria byla swietna to druga jest beznadziejna , odcinek z podroza do meksyku to totalna porazka

Randall

ech pomyliło mi się jednak :D została wyemitowana połowa drugiej serii.zwracam honor.a cały czas myślałem, że powstała tylko jedna :)
JOEY II
USA, 2005
Joey Tribbiani (Matt LeBlanc), jeden z bohaterów serialowego megahitu "Przyjaciele", postanawia opuścić Nowy Jork i przenieść się do Los Angeles, gdzie ma większe szanse na olśniewającą karierę aktorską.
serial
JOEY II
4,5 5 1 115