(2013) DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved.

PREMIERA

2013.11.11

CANAL+ PREMIUM

Kot w butach

Puss in Poots

USA, 2011

reżyseria:

gatunek: film animowany

czas trwania: 115 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Kot w Butach wraz z kompanami organizuje skok, mający na celu znalezienie i porwanie mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

Kot w butach to mistrz fechtunku, awanturnik i latynoski kochanek w jednym. Zanim poznał Shreka, przeżył wiele przygód, podczas których nauczył się szermierki i zdobył swoje sławne buty. Jako kocię mieszkał w sierocińcu. Potem został zdradzony przez przyjaciela Humpty Dumpty'ego i wrobiony w kilka przestępstw. Spotyka go ponownie, gdy postanawia odszukać legendarną gęś znoszącą złote jaja. Próbując wykraść magiczną fasolę, która ma pomóc mu w odnalezieniu zwierzęcia, poznaje Kitty Kociłapkę, która pracuje dla Dumpty'ego.. Kot początkowo się nie zgadza, żeby Humpty dołączył do jego wyprawy po gęś, ale w końcu ulega i razem z nowo poznaną kotką i Humptym wyrusza na spotkanie przygodzie.


CZYTAJ BLOGI FILMOWE CANAL+

WASZE OPINIE

lukaszk13

Bardzo dobra animacja. Sporo humoru, genialny główny bohater, kilka niezłych tekstów i ogólnie
całkiem miło spędzony czas. Polecam serdecznie.

pedro

Zawsze lubiłem Kota w Butach. Tego ze "Shreka" również. To opowieść o nim i trzeba przyznać, że dość dobrze się ją ogląda. Fajna animacja, dobrze zrobiona (oczy kota - super!). Dla każdego coś miłego - trochę humoru, przygody i wątek romansowy. Dobry film familijny. Polecam
Kot w butach
reżyseria:
USA, 2011
Kot w Butach wraz z kompanami organizuje skok, mający na celu znalezienie i porwanie mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.
film animowany
Kot w butach
4,1 5 1 18