PREMIERA

2012.04.25

CANAL+ PREMIUM

Krew z krwi, odc. 3

Polska, 2012

reżyseria:

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial sensacyjny

czas trwania: 49 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Utrzymana w klimacie dramatu sensacyjnego "KREW Z KRWI" to pełna emocji i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o kobiecie, która po tragicznej śmierci męża rozpoczyna niebezpieczną grę z mafią, by ratować siebie i dzieci. Kreowana przez Kuleszę Carmen wpisuje się w najnowszy nurt amerykańskich i europejskich seriali, w których pierwszoplanową rolę odgrywa silna, dojrzała i kontrowersyjna kobieta.

Mimo tragedii Carmen stara się zapewnić dzieciom w miarę normalne życie. Opiekuje się Borysem, który przeżywa prawdziwą traumę w związku ze śmiercią taty. Po odwiezieniu Borysa do nowej szkoły Carmen jedzie do aresztu odwiedzić Wiktora. Przed aresztem czeka Stefan, chce aby Carmen załatwiła mu widzenie z Wiktorem. Ale Carmen w dalszym ciągu nie ufa Stefanowi i nie zamierza mu w niczym pomagać. Stefan prosi ją aby przekazała Wiktorowi informację, że towar zniknął. W areszcie Carmen usiłuje dowiedzieć się od brata, o co chodzi Stefanowi. Wiktor opowiada Carmen co wydarzyło się parę dni temu w szklarni pod Gdynią. Carmen jest wściekła na Wiktora, że pozwolił na to wszystko. Wiktor tłumaczy, że cała ta sprawa jest winą Marka. To był jego pomysł i to on namówił Wiktora i Stefana do przejęcia towaru Antona. Jeszcze raz prosi siostrę, aby zajęła się rodzinnym interesem. Carmen odmawia i wychodzi wzburzona. Do Wiktora podchodzi dwóch więźniów. Mają dla niego wiadomość od Antona. Wywiązuje się bójka.

Carmen wraca do domu, gdzie czeka na nią matka Anna. Razem przygotowują kolację. Carmen niepokoi się nieobecnością Franka. Usiłuje się do niego dodzwonić, ale Franek umówił się z nowo poznaną Jolą. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Franek uczy Jolę jazdy na deskorolce.

W czasie kolacji do domu Carmen przychodzi jej ojciec - Andrzej Rota. Ma dla swojego wnuka prezent - kilkumiesięcznego szczeniaczka. Andrzej ma nadzieję, że piesek pomoże wnukowi zapomnieć o wydarzeniach sprzed kilku dni. Borys jest bardzo szczęśliwy, bawi się z pieskiem. Do domu wraca Franek. Cała rodzina w komplecie, przy jednym stole. Carmen wydaje się, że życie wraca do normy. Umawia się nawet z Natalią na babski wypad na zakupy.

Kiedy kilka dni później Stefan odwozi swojego syna Vincenta do szkoły, czekają tam na niego Bronek i Afgan. Zabierają Stefana na rozmowę z Antonem. Anton domaga się od Stefana spłaty wartości ukradzionej heroiny, grozi, że jeśli Stefan nie dotrzyma umowy, ofiarą padnie jego syn. Stefan jest przerażony, wie że musi jak najszybciej zdobyć pieniądze.

Carmen i Natalia wybierają i przymierzają ciuchy w sklepie. W pewnym momencie do przymierzalni, w której jest Carmen wpada mężczyzna - Darek. Żąda od niej spłaty 200 000 złotych, które Marek był mu rzekomo winien. Każe jej zebrać pieniądze w ciągu 2 dni. Carmen chce jak najszybciej znaleźć się w domu. Pośpiesza Natalię i chce zapłacić za wybraną przez nią sukienkę. Niestety okazuje się, że jej karta kredytowa jest zablokowana.

Kiedy Carmen z Natalią wracają do domu, czeka tam na nie inspektor Paweł Żaryn. Pyta Carmen, czy nie znalazła w rzeczach Marka pendrive'a. Carmen zaprzecza. Żaryn proponuje jej ten sam układ co Markowi. Za zeznania obciążające Stefana, Wiktora i Andrzeja zapewni jej program ochrony świadków. Informuje ją również, że do momentu wyjaśnienia sprawy prokuratura zablokowała konta Majewskich. Rozpatrują też możliwość zajęcia domu.

Wieczorem Carmen próbuje otworzyć pliki na pendrivie Marka. Niestety pendrive jest zablokowany odciskiem palca Marka. Carmen prosi Franka o pomoc. Syn wpada na sprytny pomysł i odblokowuje informacje na pendrivie. Carmen przegląda pliki. Jest tam lista adresów kryjówek, w których Marek przechowywał pieniądze. Carmen odnajduje adres, pod którym przechowywane jest 200 000 złotych. Zadowolona zamyka komputer. Chwilę później odkrywa, że ktoś przylepił na oknie kuchni kartkę z informacją - "jutro godzina 12:00 na moście. 200 000." Przerażona dzwoni do ochroniarza swojego ojca, Luthera.

Następnego dnia Carmen zostawia dzieci pod opieką Marleny i Janusza. Razem z Lutherem pod adresem znalezionym na pendrivie odbierają 200 000 złotych i jadą na spotkanie z Darkiem. Luther z aparatem fotograficznym czeka w ukryciu. Carmen pyta Darka, czy pracuje dla Antona. Darek nie odpowiada. Carmen pokazuje Darkowi pieniądze, ale mówi, że nie dostanie ich dopóki Anton nie da jej dowodu spłaty długu - kwitu. Pokazuje Luthera robiącego cały czas zdjęcia Darka. Darek jest kompletnie zaskoczony. Odchodzi z niczym.

Rano, gdy Carmen przygotowuje śniadanie dla dzieci, zauważa powieszonego w ogrodzie szczeniaka Borysa. Na obroży psa znajduje napis - "Twój kwit".
Krew z krwi, odc. 3
reżyseria:
Polska, 2012
Utrzymana w klimacie dramatu sensacyjnego "KREW Z KRWI" to pełna emocji i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o kobiecie, która po tragicznej śmierci męża rozpoczyna niebezpieczną grę z mafią, by ratować siebie i dzieci. Kreowana przez Kuleszę Carmen wpisuje się w najnowszy nurt amerykańskich i europejskich seriali, w których pierwszoplanową rolę odgrywa silna, dojrzała i kontrowersyjna kobieta.
serial sensacyjny
Krew z krwi, odc. 3
3,3 5 1 10