PREMIERA

2008.09.29

CANAL+ PREMIUM

LAKE PLACID 2

USA, 2007

reżyseria:

obsada: , , , ,

gatunek: horror

czas trwania: 84 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Nad jeziorem Placid znów powiało grozą. Kilka lat wcześniej w tym położonym na obrzeżach amerykańskiego stanu Maine akwenie grasowały dwa ogromne krokodyle.

Wielkie gady zostały jednak zabite i wydawało się, że położono kres niebezpieczeństwu. Tymczasem w okolicach jeziora ponownie dochodzi do serii zagadkowych ataków. Szeryf James Riley (John Schneider) podejmuje śledztwo. Wsparcie oferuje mu badaczka dzikiej przyrody (Sarah Lafleur) oraz myśliwy (Sam McMurray) i jego przewodnik (Joe Holt). Ze grozą przychodzi im odkryć, że krwiożercze potwory pozostawiły w jeziorze potomstwo, a krokodyli klan znalazł opiekunów wśród ludzi.

"Lake Placid 2" jest kontynuacją horroru zrealizowanego w 1999 roku przez Steve'a Milnera. Sequel powstał z myślą o emisji w telewizji, a jego reżyserię powierzono DAVIDOWI FLORESOWI, specjalizującemu się w dynamicznych produkcjach spod znaku kina akcji.

Fabuła "Lake Placid 2" powraca nad brzeg jeziora Placid, jednego z wielu na wpół dzikich miejsc w stanie Maine, rozsławionym skutecznie przez prozę Stephena Kinga. Mroczna aura otaczająca ten zakątek amerykańskiej ziemi czyni go idealną areną dla mrożącego krew w żyłach spektaklu. Produkcja Floresa, do której zdjęcia powstały w rzeczywistości w Bułgarii, bezpośrednio nawiązuje do bogatej tradycji horrorów, w których źródłem zagrożenia jest złowrogie monstrum. Zwłaszcza wielbiciele nurtu kina grozy zainicjowanego przez niezapomniane "Szczęki" powinni więc poświęcić "Lake Placid 2" swoją uwagę.

WASZE OPINIE

pablo1713()

po 20 minutach filmu nie było sensu żeby dalej oglądać film tak głupi że aż dziwne że ktoś taki głupi film nakręcił po prostu żal, ból i nędza można obejrzeć tylko początek żeby zobaczyć 2 gołe panienki i koniec na tym xD dla mnie to jest komedia a nie thriller xD

Sowarek

Gniot. Brak klimatu na horror mi najbardziej ciążył(nie licząc głupoty na początku o której napisał tufta). I to się nazywa horrorem?

Renu

Gdyby C+ zarzuciło zakupy tego typu seansów to nie było o czym gadać w wątku o gniotach ;)
LAKE PLACID 2
reżyseria:
USA, 2007
Nad jeziorem Placid znów powiało grozą. Kilka lat wcześniej w tym położonym na obrzeżach amerykańskiego stanu Maine akwenie grasowały dwa ogromne krokodyle.
horror
LAKE PLACID 2
2,8 5 1 31