dystrybucja StudioCanal. ALL RIGHTS RESERVED.

Midnight Sun

Francja, 2015

,

obsada: ,

Obsada filmu

gatunek: serial kryminalny

czas trwania: 55 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Gdy śnieg barwi krew, a słońce gaśnie, to znak, że nadeszła era przemocy. Wyróżniony Nagrodą Publiczności na festiwalu Series Mania 2016 serial kryminalny pomysłodawców "Mostu nad Sundem". "Midnight Sun" to nowa produkcja CANAL+. Na ekranie znana z filmów "Prorok" i "Wszystko co się świeci" Leila Bekhti i Gustaf Hammarsten ("Bruno", "Dziewczyna z tatuażem").

Kahina Zadi (Leila Bekhi) pracuje we francuskiej policji jako oficer śledczy. Pewnego dnia dostaje szczególne zadanie. Jej misją będzie rozwiązanie zagadki brutalnego morderstwa, którego ofiarą padł francuski obywatel przebywający na terenie Szwecji. Kahina udaje się na miejsce zbrodni do Kiruny, małego miasteczka na północy Skandynawii. Tam dowiaduje się, że będzie pracowała z niejakim Andersem (Gustaf Hammarsten), szwedzkim śledczym oraz członkiem lapońskiego, tajemniczego plemienia Sami. Razem odkryją, że zbrodnia, której ofiarą padł francuski obywatel, jest tylko jedną z wielu podobnych zbrodni...

ZAPRASZAMY NA MARATON Z SERIALEM

W PIĄTEK I SOBOTĘ (7 I 8 KWIETNIA) OD 20:00 W CANAL+ SERIALE


ODC. 1
Kahina przybywa do Kiruny, aby rozwikłać sprawę śmierci francuskiego obywatela. Na miejscu współpracuje z prokuratorem prowadzącym sprawę - Rutgerem Burlinem i jego zastępcą, prokuratorem Andersem Harneskiem. Niedługo po jej przybyciu dojdzie do kolejnego morderstwa, którego świadkami będą pani detektyw i prokurator Burlin.

ODC. 2
Anders staje na czele dochodzenia po nagłej śmierci Burlina. W czasie badania sprawy śledczy znajdują tajemnicze notatki z nazwiskami i numerami telefonów. Istnieje obawa, że będą kolejne ofiary. Zdobyte dotychczas dowody prowadzą do ludu Sami.
PREMIERA odc. 1,2: CANAL+, piątek, 10 marca 2017, 21:00

ODC. 3
Nie żyje trzech mężczyzn. Lista ofiar niebezpiecznie się powiększa. Podczas badania miejsca zbrodni Anders dokonuje bolesnego dla siebie odkrycia - znajduje tam bowiem symbole Sami.

ODC. 4
Kahina jest ranna i odpoczywa w towarzystwie zdezorientowanego Bangkoka Joriego. Mężczyzna przyznaje się, że to on sprzedał sprawcom zioła, które zabiły prokuratora Burlina. Tymczasem Kimmo i jego najbliżsi współpracownicy odkrywają na swoich telefonach wstrząsający film. Ktoś wie, co zrobili...
PREMIERA odc. 3,4: CANAL+, piątek, 17 marca 2017, 21:00

ODC. 5
Kahina, pozostawiona przez nieznanych jej napastników na bagnach, dostaje się do szpitala o własnych siłach. Czeka tam na nią jej syn Nadji. W tym czasie Sparen dzwoni do wszystkich członków tajemniczej grupy i umawia się z nimi na spotkanie. Niedługo potem Kahina rozpoznaje głos jednego ze swoich napastników, podczas robienia zakupów w supermarkecie. Postanawia go śledzić.

ODC. 6
Sparenowi nie udaje się przekonać ludzi z grupy, aby zgłosili się na policję. Kahina wysyła Najida z powrotem do Francji, ale chłopak nie wsiada do samolotu. Z lotniska odbiera go Alain Gruard. Kahina dowiaduje się, że ciało Eveliny nie zostało znalezione i istnieje prawdopodobieństwo, że kobieta jeszcze żyje.
PREMIERA odc. 5,6: CANAL+, piątek, 24 marca 2017, 21:00

ODC. 7
Kahina jest zdeterminowana, aby odnaleźć ciało Eveliny. Wysyła nurków na poszukiwania, w miejsce gdzie dziewczyna była widziana po raz ostatni przed zaginięciem. Sprawa zostaje umorzona i uznana za samobójstwo, jednak zbyt wiele śladów nadal pozostaje niejasnych.

ODC. 8
Jenny Ann zostaje ocalona przez brata Najda. Jednak reszta z 22 zaginionych nadal jest uwięziona w kopalni. Alain Gruard postanawia zrobić wszystko, aby ich ocalić.
PREMIERA odc. 7,8: CANAL+, piątek, 31 marca 2017, 21:00
Midnight Sun
Francja, 2015
Gdy śnieg barwi krew, a słońce gaśnie, to znak, że nadeszła era przemocy. Wyróżniony Nagrodą Publiczności na festiwalu Series Mania 2016 serial kryminalny pomysłodawców "Mostu nad Sundem". "Midnight Sun" to nowa produkcja CANAL+. Na ekranie znana z filmów "Prorok" i "Wszystko co się świeci" Leila Bekhti i Gustaf Hammarsten ("Bruno", "Dziewczyna z tatuażem").
serial kryminalny
Midnight Sun
4,2 5 1 66