PREMIERA

2011.11.03

CANAL+ PREMIUM

Miłość w wielkim mieście

Love bites

USA, 2011

, , , , , ,

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial komediowy

Ocena filmu

0.00

Opis

Ośmioodcinkowy komediowy serial o miłości. Na każdy z odcinków przypadają trzy luźno powiązane ze sobą opowieści, które kręcą się wokół randkowania, seksu, miłosnych wzlotów i upadków.

Autorką serii jest scenarzystka i producentka "Seksu w wielkim mieście" - Cindy Chupak. W obsadzie oprócz odtwórców głównych ról, czyli Becky Newton ("Czarodziejki", "Brzydula Betty"), Grega Grunberga ("Herosi") oraz Constance Zimmer ("Ekipa"),zobaczymy wiele gwiazd, które wystąpiły w serialu gościnnie, m.in. Jennifer Love Lewitt.

ODCINEK 1. - TEN PIERWSZY

Annie jest szefową kuchni. Nosi dziecko siostry, która nie mogła zajść w ciążę. Judd prowadzi salon tatuażu. Annie i Judd nie znają się, obydwoje mają natomiast znajomych, którzy szukają u nich pocieszenia i porady w sprawach seksualnych i sercowych. Cassie, koleżanka Annie, wmawia nowo poznanemu chłopakowi, że jest dziewicą w nadziei, że stanie się dla niego bardziej atrakcyjna. Kolega Judda, Carter właśnie stracił pracę. Czuje się dodatkowo przygnębiony, gdy narzeczona zdradza mu, że najlepsze orgazmy przeżywa z wibratorem. To wyznanie powoduje, że Carter za wszelką cenę próbuje dorównać mechanicznemu konkurentowi.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 3 listopada 2011, 22:30

ODCINEK 2. - CHLEBEK BANANOWY

Zostańmy przyjaciółmi
Z Jodie, koleżanką z pracy Annie, zrywa chłopak, który przestraszył się, że ich związek zmierza ku czemuś poważnemu, gdyż Jodie upiekła mu chlebek bananowy. Podczas rozstania poda tyleż sakramentalna, co uwłaczająca prośba, by zostali przyjaciółmi. Jodie postanawia skończyć z tym stereotypem i naprawdę traktować Charliego jak przyjaciela. Zaczyna od pożyczenia od niego 100 dolarów. Do Kyle, sąsiada Judda, a jednocześnie jego partnera, przyjeżdżają rodzice. Okazuje się, że ojciec ma problem z zaakceptowaniem faktu, że syn jest gejem. Tymczasem Judd z żoną Colleen wybierają się na promocję książki jej przyjaciółki. Wyjście to owocuje nowymi pomysłami Judda na to, jak można uprawiać seks.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 10 listopada 2011, 22:30

ODCINEK 3. - KEEP ON TRUCKIN

Znikający ninja
Kolega z pracy Judda chce poderwać Alex. Wprasza się więc z nim na imprezę, którą dziewczyna organizuje. Okazuje się, że spotkanie jest sposobem Alex na pożegnanie się z biustem, który muszą jej usunąć, gdyż choruje na raka. Seria wpadek na imprezie staje początkiem przyjaźni pomiędzy Alex i Danem. Ricky jest facetem, który nie lubi zobowiązań. Wymyślił więc metodę na znikającego ninję: wymyka się w nocy z kobiecych łóżek, uprzednio kasując swój numer z ich telefonów. Metoda działa niezawodnie, do czasu gdy Ricky trafia na Angie, która jak się okazuje stosuje podobne sztuczki. Chloe, siostra Annie, ma wyrzuty sumienia, że Annie przez ciążę, w której jest z jej dzieckiem musi sobie wszystkiego odmawiać i nie chodzi na randki. Postanawia umówić ją z kolegą Mattem na randkę w ciemno.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 17 listopada 2011, 22:30

ODCINEK 4. - SKY HIGH

Kosmiczne perypetie
Judd czuje się staro. Żeby to zmienić, namawia Colleen, żeby zapalili skręta. Gdy obydwoje są już odurzeni, do Judda dzwoni mama z przypomnieniem, że za pół godziny ma się odbyć chrzest jego siostrzeńca, a Judd ma zostać ojcem chrzestnym. Do Annie dzwoni jej młodsza kuzynka Christy, która zerwała z chłopakiem i nie ma partnera na bal seniorów w liceum. Annie radzi jej, żeby wbrew tradycji zabrała na bal jakiegoś pierwszoroczniaka. W szkole, do której uczęszcza Christy ma odbyć się wideokonferencja z kosmonautami wysłanymi przez NASA na misję. Okazuje się, że nawet w kosmosie można mieć problemy miłosne.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 24 listopada 2011, 22:30

ODCINEK 5. - WSZYSTKO ALBO NIC

Wakacyjna miłość
Sam przeżywa bolesne rozstanie ze swoją dziewczyną Prudence. Nieoczekiwanie wychodzi na jaw, że jej nowym chłopakiem jest wielka gwiazda baseballu i bohater Sama - Dante. Samowi ciężko się z tym pogodzić, a sytuację dodatkowo pogarsza propozycja, którą składa mu następca. Colleen i Judd szukają nowego domu. Gdy znajdują wymarzony, okazuje się, że Colleen już kiedyś w nim była i to na randce zakończonej upojną nocą. Judd nie jest pewien, czy chce tam zamieszkać. Julia na wakacjach w Rio de Janeiro nawiązuje płomienny romans z Marcelo. Wyjeżdżając z Brazylii nie spodziewa się, że stęskniony Marcelo wyruszy za nią do Stanów.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 1 grudnia 2011, 23:00

ODCINEK 6. - PRZEGIĘCIE

Osobliwy fetysz
Kiedy Brigdet i Jeff zamieszkują razem, wychodzi na jaw, że Bridget strasznie kręcą mężczyźni w mundurach. Jeff robi więc wszystko, żeby zadowolić ukochaną. Nawet jeśli oznacza to przebranie się w strój policjanta i odgrywanie scenek aresztowania. Siostrzenica Judda - nastolatka Becky - podejrzewa, że złapała chorobę weneryczną. Judd ma jej pomóc rozwiązać ten problem. Mama Becky, Kristen, umawia się na randkę z Brianem - samotnym ojcem, którego poznała w szkole córki. W wyniku zbiegu okoliczności Brian prezentuje się jak opętany żądzą seksu dzikus. Wszystkie matki w szkole zaczynają przyglądać się mu podejrzliwie.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 8 grudnia 2011, 23:00

ODCINEK 7. - DOJRZEWANIE

Jak dorastają mężczyźni
Colleen i Judd wybierają się w podróż do Nowego Jorku. Pod ich nieobecność domem zajmuje się siostrzeniec Colleen, Ben, który ma kryzys po rozstaniu z dziewczyną. Niespodziewanie do domu wpada Marisa, przyjaciółka Colleen, która również ma problemy miłosne. Okazuje się, że Ben i Marisa mogą sobie nawzajem pomóc. Steffi i Tommy spędzają niezobowiązującą noc. Rano Steffi dostaje telefon, że jej tata miał zawał. Tommy, nie chcąc wyjść na nieczułego drania, oferuje podwiezienie do szpitala. W obliczu nieszczęścia nawiązuje się miedzy nimi więź, której żadne się nie spodziewało. Dale jest prawnikiem, któremu siostra żony ma niedługo urodzić dziecko. Koledzy śmieją się z niego, że wkrótce zgnuśnieje. Dale zaczyna panikować. W biurze poznaje recepcjonistkę Audrey, która pozwala mu na chwilę o tym zapomnieć.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 15 grudnia 2011, 23:00

ODCINEK 8. - WSPÓŁCZESNE PLAGI

Zostańmy przyjaciółmi
Jodie i Charlie, którzy mieli pozostać przyjaciółmi zamieszkują wspólnie u niego. Nie na długo. Okazuje się bowiem, że w jego łóżku zaległy się robaki. Na czas dezynsekcji para postanawia zamieszkać w hotelu jednak na wieść o pluskwach zostają z niego wyrzuceni. Nowy etap w ich związku zaczyna się od bezdomności i walki z robactwem. Judd, Colleen oraz ich sąsiedzi Kylie i Drew, którzy niedawno się zaręczyli idą razem do parku na pokaz filmów o zombie. Kylie zaczyna się dławić popcornem i gestem prosi Judda o pomoc. Drew czuje się przez to odrzucony i niepotrzebny. Chce,żeby to jego Kylie prosił o pomoc, gdy jej potrzebuje. Matt czuje presję, aby oświadczyć się swojej dziewczynie Amandzie, ale nie może przestać myśleć o Annie. Gdy wpada na nią na ulicy utwierdza się w przekonaniu, że jeszcze nie jest gotowy, żeby się ożenić. Zwłaszcza z Amandą.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 22 grudnia 2011, 23:00SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE PREMIERY FILMOWE

CZYTAJ BLOGI FILMOWE

OGLĄDAJ MAGAZYN AKTUALNOŚCI FILMOWE

WASZE OPINIE

krzyisiek

[quote sztaszek napisał(a) 18.10.2011 15:31] Czy ktoś wie co za piosenka pojawiła się w zwiastunie tego serialu ? [/quote] z gory dziekuje za odpowiedz

sztaszek

Czy ktoś wie co za piosenka pojawiła się w zwiastunie tego serialu ?
Miłość w wielkim mieście
USA, 2011
Ośmioodcinkowy komediowy serial o miłości. Na każdy z odcinków przypadają trzy luźno powiązane ze sobą opowieści, które kręcą się wokół randkowania, seksu, miłosnych wzlotów i upadków.
serial komediowy
Miłość w wielkim mieście
4,0 5 1 4