2013 Universal Studios. ALL RIGHTS RESERVED

PREMIERA

2014.08.30

CANAL+ PREMIUM

Minionki rozrabiają

Despicable Me 2

USA, 2013

,

obsada: , , , ,

gatunek: animacja

Ocena filmu

0.00

Opis

Sequel filmu "Jak ukraść księżyc" z 2010 roku, a zarazem gigantyczny przebój kinowy, który przyniósł na świecie blisko 971 milionów dolarów zysku, przy budżecie zaledwie 76 milionów.

Gru porzucił życie złoczyńcy, aby zająć się wychowaniem Margo, Edith i Agnes. Wraz z tą decyzją, pojawiły się nieznane mu dotychczas kłopoty. Po tym, jak zniknęły korzyści materialne płynące z niegodziwego życia, Gru zastanawia się, jak zapewnić utrzymanie dziewczynkom i nadal zatrudniać dr. Nefario i Minionki. Jakby tego było mało, Margo dorasta i zaczyna interesować się chłopcami, co doprowadza Gru do paniki. Kiedy zaczyna powoli przystosowywać się do roli zwykłego ojca rodziny z przedmieścia, u jego drzwi pojawia się tajna organizacja zajmująca się eliminowaniem zła na świecie. Liga ds. Zwalczania Złoczyńców jest aktualnie w pościgu za człowiekiem odpowiedzialnym za spektakularny napad. Szczęśliwy, pełen energii Gru powraca do gry. W zadaniu wspiera go agentka Lucy Wilde, spontaniczna osóbka o dominującej osobowości. Gru początkowo nie jest zadowolony z faktu posiadania partnerki, ale z czasem zaczyna mu się ona coraz bardziej podobać.

W 2010 roku "Jak ukraść księżyc" (Despicable Me) zgromadził wpływy w wysokości 540 milionów dolarów, zajmując 10. miejsce na liście najbardziej kasowych filmów animowanych w historii USA. Taki sukces nie mógł obejść się bez kontynuacji. Przy sequelu ponownie spotkali się reżyserzy pierwszej odsłony - nominowany do Oscara® CHRIS RENAUD i PIERRE COFFIN. Obok starych bohaterów pojawili się nowi: Floyd Eagle-san, właściciel miejscowego Klubu Przeszczepów Włosów dla Mężczyzn i główny podejrzany w sprawie najbardziej nikczemnej zbrodni od czasów Gru oraz Silas Ramsbottom, szef Lucy w Lidze ds. Zwalczania Złoczyńców i superszpieg, którego nazwisko stanowi niekończące się źródło rozrywki dla Minionków. Sen z oczu Gru spędza Antonio - bystry, zbuntowany i pewny siebie chłopak, który uwielbia dziewczyny, ale zakochuje się właśnie w Margo. Zaś ojciec Antonia, Eduardo, to być może największy macho wśród złoczyńców.
Minionki rozrabiają
USA, 2013
Sequel filmu "Jak ukraść księżyc" z 2010 roku, a zarazem gigantyczny przebój kinowy, który przyniósł na świecie blisko 971 milionów dolarów zysku, przy budżecie zaledwie 76 milionów.
animacja
Minionki rozrabiają
4,3 5 1 45