dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o.

Moje wielkie greckie wesele 2

My Big Fat Greek Wedding 2

USA, 2016

gatunek: komedia romantyczna

czas trwania: 95 min

Ocena filmu

1.00

Opis

Wielki powrót bohaterów przebojowej komedii "Moje wielkie greckie wesele".

"Obraz wyreżyserowany przez Kirka Jonesa jest doskonale skrojony zarówno pod fanów części pierwszej i ludzi, którzy widzieli w Portokalosach mniejsze lub większe odbicia własnych rodzin, jak i widzów nie związanych emocjonalnie z "Moim wielkim greckim weselem". Prawda jest bowiem taka, że nie trzeba nawet znać części pierwszej, żeby się tu dobrze bawić."
DAREK KUŹMA, ONET FILM

Po kilkunastu latach od wesela Toula (Nia Vardalos) i Ian (John Corbett) wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem uda im się zdobyć trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris (Elena Kampouris) wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago. Co gorsze, jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. A to dopiero początek.

Strony powiązane

Zabawnie i romantycznie. Hity kinowe po raz pierwszy w tv tylko w CANAL+.

Komedie romantyczne o współczesnych bohaterkach. W cyklu "Romans 200 lat po Jane Austen": "Bridget Jones 3" z Renée Zellweger, "Moje wielkie greckie wesele 2" z Nią Vardalos oraz "Randka na weselu" z Zackiem Efronem i Anną Kendrick. Po raz pierwszy w tv tylko w CANAL+.

Moje wielkie greckie wesele 2
USA, 2016
Wielki powrót bohaterów przebojowej komedii "Moje wielkie greckie wesele".
komedia romantyczna
Moje wielkie greckie wesele 2
3,7 5 1 52