PREMIERA

2003.05.19

CANAL+ PREMIUM

NIESAMOWITA CZĘSTOTLIWOŚĆ 2

Strange Frequency II

USA, 2001

, ,

obsada: , , ,

gatunek: thriller

czas trwania: 81 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Druga część niesamowitych historii, które łączy rock'n'roll i przesiąknięta grozą atmosfera.

Pierwsza to opowieść o kandydującym do senatu Benie Stantonie (Peter Straus), którego szanse wyborcze dramatycznie spadają i na dodatek w wypadku samochodowym ginie jego kochanka. Od tego czasu, ilekroć słucha swojego wyborczego dżungla, przenosi się w czasie do momentu tuż prze wypadkiem. Wraz z podróżami w czasie pojawia się szansa zmiany przeszłości.

Druga nowelka dzieje się w otoczeniu aroganckiego gwiazdora rocka Vince'a Bravo, który gwałci jedną z fanek (Lidsay Sloane) przez co naraża się na okrutną zemstę. Podczas następnego spotkania dziewczyna kradnie mu osobowość.

Trzecia historyjka opowiada o kolejnym muzyku, któremu tajemnicza dziennikarka (Patsy Kensit) zadaje proste pytanie; czy kiedykolwiek napisałeś piosenkę na trzeźwo? Jak łatwo się domyśleć nie ma czegoś takiego jak twórczość bez alkoholu, a dziennikarka okazuje się ucieleśnieniem nałogu muzyka. Nałogu z którym wcale nie zamierza zerwać.

I wreszcie filmik czwarty niemal z piekła rodem. Oto Mitch (James Masters) marzący o wielkiej sławie gitarzysta odnajduje w antykwariacie ostatnią piosenkę Jimiego Hendrixa. Na płycie jest dopisek, że ktokolwiek ją wykona wywoła... diabła. Mitch, rzecz jasna, ostrzeżenie ignoruje i z pomocą sił piekielnych robi wielką karierę. Niebawem Szatan wystawi mu za to rachunek.
NIESAMOWITA CZĘSTOTLIWOŚĆ 2
USA, 2001
Druga część niesamowitych historii, które łączy rock'n'roll i przesiąknięta grozą atmosfera.
thriller
NIESAMOWITA CZĘSTOTLIWOŚĆ 2
4,6 5 1 9