Niezniszczalni 3

Expendables 3

USA 2014

reżyseria:

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: film akcji

czas trwania: 103 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Rocky, Terminator, Indiana Jones, Transporter, Mad Max i Blade na jednym planie. Trzecia, jeszcze bardziej spektakularna akcja Sylvestra Stallone i jego ekipy zaprawionych w bojach weteranów.

Barney Ross (Sylvester Stallone), nożownik Lee Christmas (Jason Statham), specjalista od walki wręcz Yin Yang (Jet Li), znawca broni Hale Caesar (Terry Crews) i ekspert od ładunków wybuchowych Toll Road (Randy Couture) to trzon grupy najemników specjalizujących się w misjach niemożliwych, których nikt inny nie ma odwagi wykonać. Tym razem przychodzi im się zmierzyć w uznanym za nieżyjącego Conradem Stonebanksem (Mel Gibson), byłym przyjacielem Barneya, współzałożycielem Niezniszczalnych, który jest dziś jednym z największych na świecie handlarzy bronią. Żądny zemsty Stonebanks szykuje się na Niezniszczalnych z całą armią. By stawić mu czoła, do ekipy weteranów zostają zrekrutowani młodzi wojownicy, którzy nadają na zdecydowanie innych falach niż zaprawieni w bojach starsi koledzy po fachu.

W 2010 "Niezniszczalni" w reżyserii Sylvestra Stallone'a zarobili blisko 275 milionów dolarów i okazali się jednym z kasowych przebojów roku. Filmowcy postanowili, że każda kolejna część serii będzie zawierała więcej atrakcji. "Dwójka" z wynikiem ponad 312 milionów przychodu podniosła poprzeczkę. "Trójka" przebiła poprzednie filmy zarówno rozmachem, jak i liczbą legend kina na planie. Aż siedmiu aktorów z obsady ma na koncie przynajmniej jedną kultową serię filmową, a niektórzy, jak Sly czy Ford, nawet dwie lub trzy. Tym razem naprzeciw Stallone'a, Schwarzeneggera, Stathama, Jeta Li i Lundgrena staje Mel Gibson, a jego finałowy pojedynek ze Stallone'em jest jedną z atrakcji filmu. Nowym nabytkiem "Niezniszczalnych 3" jest także Harrison Ford, który gra Maxa Drummera, agenta CIA odpowiedzialnego za kontakt z Barneyem i jego ekipą. Do serii dołącza Wesley Snipes, wcielając się w byłego medyka, jeden z pięciu oryginalnych Niezniszczalnych, który zaginął bez śladu osiem lat wcześniej. W grupie pojawia się także grany przez Antonio Banderasa Galgo, były żołnierz hiszpańskiej armii, doskonały snajper, weteran wojny w Bośni. Nowością "trójki" jest ekipa młodych Niezniszczalnych, których poczynania prowadzą do licznych starć ze "starymi wyjadaczami". Wcielili się w nich: znany z "Sagi: Zmierzch" Kellan Lutz, debiutanci - mistrz bokserski Victor Ortiz i zawodniczka mieszanych sztuk walki Ronda Rousey oraz wschodząca gwiazda kina Glen Powell.

WASZE OPINIE

Tufta

Szok,że wyszli cało z tego budynku.To był film sf?

zn46

Hmm, poprzednie były troszkę lepsze czy mi się wydaje:-) Świetne HD tym razem. Przypomnę, że 2 była w SD emitowana.
Niezniszczalni 3
reżyseria:
USA 2014
Rocky, Terminator, Indiana Jones, Transporter, Mad Max i Blade na jednym planie. Trzecia, jeszcze bardziej spektakularna akcja Sylvestra Stallone i jego ekipy zaprawionych w bojach weteranów.
film akcji
Niezniszczalni 3
3,6 5 1 85