Universal Network Television LLC. ALL RIGHTS RESERVED.

PREMIERA

2018.02.08

CANAL+ PREMIUM

Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia

Law & Order True Crime

USA, 2017

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial kryminalny

czas trwania: 60 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Proces braci Manendez oskarżonych o brutalne zabójstwo rodziców był śledzony przez cały naród. Wciągający serial pokazujący tryby medialnej oraz sądowej machiny.

Pierwsza odsłona serialu opowiada historię procesu Lyla i Erika Menendez, sądzonych w 1996 r. za zamordowanie rodziców. Sprawa brutalnego morderstwa z Beverly Hills stała się ogromnym wydarzeniem medialnym. Twórcy pokazują co przechodzili bohaterowie procesu także po wyłączeniu kamer telewizyjnych.

ODC. 1
Jose i Kitty Menendez zostają zamordowani we własnym domu. Początkowo policja podejrzewa, że motywem było powiązanie firmy Jose z grupą przestępczą, jednak dowody powoli zaczynają wskazywać, że za zabójstwem mogą stać synowie denatów. Na podstawie doniesień medialnych obrońca Leslie Abramson zaczyna interesować się sprawą.

ODC. 2
Detektywi Zoeller i Linehan z policji Beverly Hills przesłuchują kolegów braci. W międzyczasie Erik wyznaje psychologowi szokującą prawdę, która może odmienić losy sprawy. Lesie Abramson dokonuje kolejnych odkryć na temat rodziny Menendez i decyduje się reprezentować braci w sądzie.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 8 lutego 2018, 21:00

ODC. 3
W czasie pobytu Lyle'a i Erika w areszcie policyjnym, obrońca Leslie Abramson próbuje zrozumieć motywy brutalnego morderstwa rodziców dwójki mężczyzn. Tymczasem prokuratura zdobywa nagrania z sesji Lyle'a i Erika z ich psychologiem. Na światło dzienne wychodzi szokująca tajemnica, którą rodzina Menendezów skrywała od bardzo dawna.

ODC. 4
Erik i Lyle ujawniają przerażające szczegóły związane z krzywdami, jakie wyrządzali im ich rodzice. Tymczasem Leslie Abramson wnioskuje o usunięcie taśm doktora Oziela z sądu, a prokuratura wywiera co raz większą presję nad Pamem Ferrero.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 15 lutego 2018, 21:00

ODC. 5
Trwa proces Lyla i Erika Menendez. Judge Weisberg składa petycję przeprowadzenie transmisji telewizyjnych prosto z sądu.

ODC. 6
Ława przysięgłych wysłuchuje zeznań Lyla i Erika o latach wykorzystywania seksualnego, przez które bali się o swoje życie. Sędzia Weisberg dopuszcza do obrad taśmę z rozmowy braci z doktorem Ozielem.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 22 lutego 2018, 21:00
Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia
USA, 2017
Proces braci Manendez oskarżonych o brutalne zabójstwo rodziców był śledzony przez cały naród. Wciągający serial pokazujący tryby medialnej oraz sądowej machiny.
serial kryminalny
Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia
3,8 5 1 27