PREMIERA

2006.04.13

CANAL+ PREMIUM

PRZEZ 24 GODZINY III

24 III

USA, 2003

,

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial sensacyjny

czas trwania: 60 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Trzecia część serialu kryminalnego, który cieszył się ogromną popularnością naszych widzów.

W pierwszej części serialu akcja rozgrywa się w czasie prawyborów prezydenckich w Kalifornii. Agent elitarnej jednostki CTU (Counter Terrorist Unit), Jack Bauer, otrzymuje informacje, że w ciągu 24 godzin ma mieć miejsce zamach na życie senatora Davida Palmera, pierwszego czarnoskórego kandydata na prezydenta USA. Bauer ma być odpowiedzialny za ochronę senatora oraz odnalezienie osób, które zleciły zamach. Okazuje się że jedną z nich jest jeden z współpracowników Jacka. Sprawy komplikuje ucieczka z domu córki Jacka, Kimberly. W jej poszukiwania angażuje się żona Bauera, Teri.

Akcja drugiej części rozpoczyna się osiemnaście miesięcy po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym sezonie. Jack, po tragicznej śmierci żony porzucił prace w CTU, ale znów jest zmuszony zmierzyć się z czasem. NSA (National Security Agency) otrzymuje informacje, że w ciągu 24 godzin w Los Angeles terroryści zdetonują ładunek nuklearny. Prezydent Palmer prosi Jacka o pomoc. W planowany atak zamieszanych jest kilku wpływowych ludzi. Ponownie w poważne kłopoty wplątuje się także córka Bauera, Kim.

Akcja trzeciej części ma miejsce trzy lata później. Prezydent jest zdrów i nadal urzęduje w Białym Domu. Jack Bauer stoi na czele agentów policyjnej jednostki antyterrorystycznej (CTU), której głównym dowodzącym jest Tony Almeida (Carlos Bernard). W CTU pracuje teraz również Kim (Elisha Cuthbert), córka Bauera. Jack ma nowego partnera, Chase'a Edmundsa, który - jak się okazuje - jest chłopakiem Kim. Bauer ostatnie miesiące spędził pracując w terenie, gdzie rozpracowywał gang narkotykowy. Udało mu się wsadzić do więzienia meksykańskiego bossa narkotykowego Ramona Salazara (Joaquim de Almeida). Jednak rodzina więźnia wkrótce daje o sobie znać. Hector Salazar żąda uwolnienia brata. W przeciwnym razie zaatakuje Los Angeles bronią biologiczną uśmiercając miliony ludzi. Prezydent Palmer ubiega się o reelekcję i musi pokonać przeciwnika politycznego, który nie przebiera w środkach. W związku z żądaniami terrorystów i realnym zagrożeniem, jest zmuszony podjąć jedną z trudniejszych decyzji w swojej karierze politycznej. Tymczasem Jack Bauer i jego zespół robią wszystko, by w ciągu 24 godzin powstrzymać terrorystów. Co więcej, w CTU jest zdrajca. Wszyscy ścigają się z czasem. Tak jak w poprzednich częściach serialu nie wiadomo do końca komu można ufać.

WASZE OPINIE

pluska

nie chciałąm nikogo urazić tym polsatem
i tak sądze że canal + jest lepszy. poprostu kiedy puszczaliscie 2 serie jeszcze nie miałam canal+.ale opłaciło się kupić i być waszym abonentem

pluska

widziałam serię 1 i 3 serię.wiem ze jestem opóźniona ale teraz ogladam drugą serie na polsacie. mam zamiar potem juz nie ominąć zadnego odcinka żadnej seri bo ten serial jest genialny. zregóły nielubię takich seriali ale ten jest tak wciągający że się uzaleziniłam. pytanie do zaawansowanych: o czym jest 4 i 5 seria? powiedzedzcie mi tylko co tym razem muszą zrobic by ocalic Los Angeles i cały świat? :)
PS. Lecę na 14 odcinek ,,Przez 24 godziny 2

Jack Bauer

Jestem zupelnie uzalezniony od 24. Widzialem wszystkie 5 serii....i jedena jest lepsze od drugiej!
PRZEZ 24 GODZINY III
USA, 2003
Trzecia część serialu kryminalnego, który cieszył się ogromną popularnością naszych widzów.
serial sensacyjny
PRZEZ 24 GODZINY III
4,9 5 1 418