PREMIERA

2011.05.26

CANAL+ PREMIUM

Rockefeller Plaza 30 5

30 Rock V

USA, 2010-2011

, , , , , ,

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial komediowy

czas trwania: 20 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Piąty sezon bijącego rekordy popularności serialu o perypetiach zawodowych Liz Lemon.

Rockefeller Plaza 30 V jest najczęściej nagradzanym serialem komediowym ostatnich lat. Produkcja otrzymała dotychczas 67 nominacji do Emmy, w tym aż 14 statuetek oraz 10 nominacji do Złotych Globów, z czego 6 wygranych. Serial jest szczególnie doceniany za błyskotliwy scenariusz i doskonałe aktorstwo.

Tina Fey, pomysłodawczyni, producentka, scenarzystka i odtwórczyni jednej z głównych ról, za swoją pracę przy "Rockefeller Plaza 30" została dotychczas wyróżniona m.in. 2 Złotymi Globami, 5 nagrodami Emmy i licznymi nominacjami. Partnerujący jej na planie Alec Baldwin za kreację Jacka Donaghy'ego otrzymał m.in. 3 Złote Globy i 3 nagrody Emmy. Serial słynie także ze świetnych występów gościnnych amerykańskich celebrytów. Wielu z nich, jak Alan Alda, Jennifer Aniston, Elaine Stritch, Carrie Fisher, Steve Buscemi, Will Arnett, Edie Falco czy Steve Martin otrzymali za swoje epizody nominacje do Emmy. Poza nimi w "Rockeffeler Plaza 30" gościnnie wystąpiły także takie gwiazdy, jak Isabella Rossellini, David Schwimmer, Al Gore, John McEnroe czy Jerry Seinfeld.

ODCINEK 1. - WOJNA PODJAZDOWA

Liz próbuje się zmierzyć ze swoim związkiem
W poprzednim sezonie Liz poznała przystojnego pilota Carola. Mężczyzna zrobił na niej wrażenie do tego stopnia, że zostawiła dla niego Wesleya. Teraz Liz musi się zmierzyć z nowym związkiem, który Carol traktuje bardzo poważnie. Przerażona Liz prosi o radę Jacka, który nakłania ją, by się zaangażowała. Tracy widzi wszędzie Kennetha, co jest o tyle dziwne, że Kenneth nie pracuje już dla NBC. Podejrzewając, że ma halucynacje postanawia jednak namówić kolegę do powrotu do pracy. Jenna chce awansować na stanowisko producenta, co wzbudza mieszane uczucia Peta.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 26 maja 2011, 22:40

ODCINEK 2. -

PREMIERA: CANAL+, czwartek, 2 czerwca 2011, 22:30

ODCINEK 3. - TRZYMAJMY SIĘ RAZEM

Jack wyrusza do Waszyngtonu
Jack jedzie do Waszyngtonu, aby porozmawiać z kongresmanami z Rhode Island na temat fuzji NBC i KableTown. Przed obliczem aktora/kongresmana Roba Reinera wyjaśnia zjawisko "integracji pionowej" do której dąży, ale zamiera gdy, obecna przy rozmowie pani kongresman oskarża NBC o stagnację programową i przyrzeka, że nie dopuści do połączenia tych dwóch stacji. Jack wraca do Nowego Jorku z postanowieniem wprowadzenia zmian w TGS i udowodnienia pani kongresman, że się myliła. Liz i Jack podejmują decyzję o awansowaniu Toofera na stanowisko współscenarzysty. Jenna chce pomóc Kennethowi odzyskać pracę, proponuje więc, że zostanie jego osobistym trenerem. Jej plan zakłada metamorfozę Kennetha i ćwiczenia głosu. Jack zleca Tracy'emu znalezienie nowego atrakcyjnego show dla NBC. Jack z niecierpliwością czeka na przyjazd kongresmenki i jej reakcję na nowości, które udało mu się wprowadzić. Okazuje się jednak, że nie przewidział większości problemów, które wniknęły z jego zmian.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 9 czerwca, 22:30

ODCINEK 4. - PROGRAM NA ŻYWO

Urodziny Liz
Jack na znak solidarności z ciężarną Avery postanawia nie pić alkoholu. Liz jest zła, bo nikt nie pamiętał o jej 40. urodzinach. Kiedy odmawia uwzględnienia kreatywnych wskazówek Tracy'ego, ten obiecuje, że się zemści w czasie emisji. Liz uprzedza o tym Grizza i Dot Coma. Zmusza to Pete'a do wstawienia awaryjnego bloku reklamowego w czasie show. Nadal nikt nie przypomina sobie o urodzinach Liz, wszyscy natomiast świętują urodziny pani sprzątającej. Liz próbuje się poskarżyć Jackowi, jednak on zaczyna świrować z powodu braku alkoholu i zupełnie nie przejmuje się jej problemem. Jenna i Tracy, w czasie programu na żywo, zmuszają Liz i Pete'a do kolejnego bloku reklamowego. Jack zwołuje zebranie ekipy TGS, żeby zaplanować przyjęcie urodzinowe dla Liz.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 16 czerwca, 22:30

ODCINEK 5. - REAGANING

Jack - specjalista od rozwiązywania problemów
Rozwiązywanie problemów to specjalność Jacka. Liz oświadcza mu, że zamierza rozstać się z Carol. Po krótkiej rozmowie udaje mu się przekonać Liz, żeby tego nie robiła. Jednak okazuje się, że to nie jedyne jej zmartwienie. Na zakończenie rozmowy Liz przyznaje, że ma poważny problem z seksualnością odkąd skończyła 9 lat. Jack nie spodziewał się, że sprawa aż tak się skomplikuje, ale dopiero historia z dzieciństwa Liz sprawia, że staje jak wryty. Tracy ma wystąpić w reklamie dla Boys & Girls Club, ale cały czas myli kwestie, które ma wypowiedzieć, czym doprowadza do szału reżysera. Dopiero pojawienie się na planie Jacka powoduje, że udaje się nagrać reklamę. Jenna znajduje sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, który w rzeczywistości opiera się na okradaniu cukierni. Kenneth próbuje ją od tego odwieść, ale Jennie udaje się przekonać go, żeby wszedł z nią w spółkę. Zostają złapani.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 23 czerwca, 22:30

ODCINEK 6. - SŁOMIANY WDOWIEC

Problemy Liz z ojcem
Avery żąda od Jacka, żeby przestał zachowywać się wobec Liz jak mentor. Pozbawiony protegowanej, Jack zaczyna rozglądać się za kimś, kto mógłby ją zastąpić. Do Liz przyjeżdża ojciec i oświadcza, że potrzebuje w życiu zmiany. Spanikowana Liz, nie wie, jak ojcu pomóc. Za radą Cerie idzie do baru, w którym ojciec przesiaduje i przeprowadza mały, nieudany eksperyment. Ojciec wychodzi wściekły i udaje się do gejowskiego klubu, żeby bawić się dalej. Jack nie znajduje nikogo odpowiedniego na miejsce Liz. Widząc jego frustrację, Avery pozwala mu znów zająć się Liz. Jack natychmiast zabiera się do naprawienia sytuacji z ojcem Liz.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 30 czerwca, 22:30

ODCINEK 7. - BROOKLYN WITHOUT LIMITS

Problemy z Kongresmanem
Liz z Jenną wybierają się na zakupy. Liz czuje się staro, gdy we wszystkich butikach widzi tylko młodych ludzi. Jednak gdy udaje jej się kupić idealne dżinsy, zapomina o wszystkich problemach. Tymczasem Jack jest zdeterminowany, żeby wygryźć Panią kongresman Bovine z biura. W tym celu oferuje współpracę jej oponentowi politycznemu z Rhode Island Stevowi Austinowi. Okazuje się jednak, że nie był to dobry pomysł. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej kontaktuje się z Tracym - Jenna jest przekonana, że nominują go do Złotego Globu. Proponuje Liz, aby wyprawiły w jego imieniu ekskluzywną imprezę dla Stowarzyszenia. Liz kwestionuje motywy jej działania. Twierdzi, że przekupstwo prasy jest karane dożywotnim zakazem wstępu na rozdanie Złotych Globów.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 7 lipca, 22:30

ODCINEK 8. - COLLEGE

Zabawa w collage
Jack popada w nostalgię, wspominając osiągnięcia z czasów college'u. Liz decyduje się na udział w loterii ekipy TGS, a gdy wygrywa zaprasza wszystkich na drinka, co wzbudza ogólną sympatię, choć Jenna przypomina jej, żeby uważała, bo nigdy tak naprawdę nie stanie się jedną z nich. Scenarzyści, odkrywszy że Jack użyczył swojego głosu na potrzeby strony internetowej. Wykorzystują ten fakt i dzwonią do Pete'a, który będąc przekonanym, że rozmawia z Jackiem, proponuje, że napisze mu wiersz. Liz ponawia próby przekupienia ekipy TGS. Gdy nie osiąga upragnionych rezultatów, zdenerwowana wygłasza mowę, która ją pogrąża.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 14 lipca, 22:30

ODCINEK 9. - REAKCJA ŁAŃCUCHOWA BÓLU ISTNIENIA

Dziecięce marzenia
Syn Tracy'ego ma pomysł na otwarcie nowej tematycznej restauracji w Nowym Jorku. Potrzebuje inwestora. Usiłuje namówić Jacka, żeby wyłożył pieniądze, jednak gdy Jack dowiaduje się, jaki jest temat przewodni planu, odmawia pomocy. Liz zwierza się Kennethowi z tego, że jej problemy z mężczyznami zaczęły się, kiedy zrozumiała, że św. Mikołaj to tłusty oszust. Jack również doznaje olśnienia - wszystkie jego życiowe problemy biorą się z tego, że ojciec zawsze wyśmiewał jego marzenia. Mówi o tym Tracy'emu i radzi mu wspierać każde, nawet najbardziej absurdalne marzenie swojego syna.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 21 lipca, 22:30

ODCINEK 10. - GWIAZDKOWA STREFA ATAKU

Boże Narodzenie
Avery przygotowuje się do wyjazdu na święta do rodziny. W związku z tym Liz zaprasza Jacka i jego matkę Colleen, aby jej towarzyszyli. Przy okazji wydaje się, że Jack nie powiedział matce zarówno o ciąży Avery, jak i o tym, że znalazł swojego prawdziwego ojca. Kiedy w końcu wyznaje matce, że zostanie ojcem, ta ma pretensję, że będzie wychowywał nieślubne dziecko. W rewanżu za tę awanturę, Jack postanawia zaprosić na świąteczny obiad swojego biologicznego ojca - Miltona. W efekcie przy świątecznym stole zasiadają nie tylko obydwoje rodzice Jacka i Liz, ale także Avery, która niespodziewanie pojawia się w domu Liz. Jack stwierdza, że są to jego najlepsze święta w życiu.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 28 lipca, 22:30

ODCINEK 11. - PANI DONAGHY

Ślubne plany Jacka
Jack opowiada Jonathanowi, jak odbył się ślub z Avery, łącznie z tym, że w ostatniej chwili wzywali na świadka Liz. Wyjmuje przy tym akt ślubu, na którym, jak się okazuje, widnieje nazwisko Liz, a nie Avery. Namówiona przez scenarzystów TGS Liz szantażuje Jacka, że nie podpisze dokumentu anulującego małżeństwo, jeśli Jack nie dam im podwyżek. Jack wypowiada Liz wojnę. Zatrudnia Angie jako stażystkę Liz. Chcąc zemścić się jeszcze bardziej, daje Angie jej własny show, emitowany w porze nadawania TGS. W odwecie Liz zwołuje konferencję prasową i oświadcza, że wraz z mężem postanowili dokonać dużej darowizny na rzecz nowojorskich szkół artystycznych. W końcu Liz i Jack lądują na dywaniku w dziale HR.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 4 sierpnia, 22:30

ODCINEK 12. - OPERACJA - BŁYSKAWICA PRAWEGO KOWBOJA

Zaplanowana katastrofa
Liz coraz bardziej frustrują celebryckie zachowania Tracy'ego. Zauważa, że gwiazdor jest miły dla Angie jedynie w obecności kamer jej nowego reality show "Queen of Jordan". W związku z tym postanawia się na nim zemścić, co wywołuje lawinę ich wzajemnych uszczypliwości. Jack próbuje wykoncypować nowe sposoby, aby przekonać ludzi z KableTown do fuzji. Wpada na pomysł nakręcenia komentarzy wielkich gwiazd do katastrof, które kiedyś mogą się wydarzyć. Prosi Liz i scenarzystów, aby spisali wszystkie możliwe klęski żywiołowe, a sam zaczyna szukać gwiazdy, która by się zgodziła na występ w "katastrofie". Udaje mu się przekonać Roberta De Niro. Tymczasem dostaje telefon z informacją o naturalnej katastrofie na Fiji. Okazuje się, że zniszczony został jedynie dom Mela Gibsona. Jack próbuje nie dopuścić do emisji komentarza De Niro, jednak już jest za późno. Liz i Tracy osobno oglądają odcinek "QoJ", który za sprawą dobrego montażu pokazuje ich jako dobrych przyjaciół. Oboje dochodzą do wniosku, że wiele tracą kłócąc się non stop.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 11 sierpnia, 22:30

ODCINEK 13. - QUE SORPRESA!

Fałszywa ciąża Liz
Jack prosi Liz, aby poszła zamiast Avery na zakupy dla dziecka ponieważ nikt z szefów Avery nie wie o jej ciąży. Avery najbardziej obawia się swojej konkurentki Carmen Chao. Dlatego, kiedy Liz wpada na Carmen w sklepie z artykułami dla dzieci mówi, że to ona jest w ciąży. Plotka szybko się rozprzestrzenia. Do miasta przyjeżdża Hank Hoopper z KabelTown. Jackowi nie podoba się jego styl prowadzenia interesów i zaczyna tęsknić za twardymi zasadami bussinesowymi, których uczył go Don Geiss. Martwi się też, że nie będzie dla niego miejsca po fuzji. W akcie desperacji przedstawia Hankowi pomysł Kennetha jako swój. Kiedy okazuje się, że Hank jest nim zachwycony, Jack zaczyna mieć wyrzuty sumienia.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 18 sierpnia, 22:30

ODCINEK 14. - MIECZ OBOSIECZNY

Romantyczne podróże Liz i Jacka
Jack i Liz planują romantyczne wyjazdy. Jack chce zabrać Avery w ostatnią podróż przed porodem do Toronto. Liz planuje lot samolotem pilotowanym przez Carol do północnej Karoliny. W Toronto Avery odchodzą wody, jednak odmawia rodzenia, gdyż nie chce, żeby jej córka była Kanadyjką. Przyszli rodzice są tak zdesperowani, by wrócić do Stanów, że zgadzają się na podróż vanem, który jest mobilną wytwórnią amfetaminy. Z kolei samolot pilotowany przez Carol z Liz na pokładzie nie dostaje pozwolenia na lot z powodu tłoku. Pasażerowie zaczynają się niecierpliwić. Kiedy orientują się, że jest wśród nich dziewczyna pilota, próbują wymusić na Liz, żeby kazała Carolowi włączyć klimatyzację i podać posiłek. Carol nie chce się zgodzić. Liz i Carol zaczynają się kłócić w towarzystwie pasażerów, którzy co chwila zmieniają zdanie, po której stronie konfliktu są. W efekcie kłótni Liz i Carol rozstają się i Liz wraca do domu, gdzie czeka na nią informacja, że Jackowi urodziła się córka.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 25 sierpnia, 22:30

ODCINEK 15. - NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA TERAZ

Jack uczy się negocjacji od niani
Po zerwaniu z Carol, Liz czuje się jak stara panna. Pojawia się w pracy z kotem, ubrana w dres. Jenna postanawia jej pomóc i namawia na wieczorne wyjście, podczas którego Liz poznaje Andersa. Spędza z nim noc, ale wkrótce nabiera podejrzeń, że to spotkanie zostało ustawione przez kolegów z pracy. Tymczasem Frank spotyka Pete'a w studio w otoczeniu instrumentów muzycznych. Okazuje się, że Pete w latach 80. grał przez 3 miesiące w zespole muzycznym Loverboy. Frank namawia go na wspólną grę. Nagrywają razem singiel, ale ich współpracę co chwila przerywają kłótnie. Jack zatrudnia jako opiekunkę dla córki Sherry, która finalnie wymusza na nim znacznie większe wynagrodzenie, niż to, na które się umówili. Rozżalony Jack dzwoni do Liz, która zwraca mu uwagę na dar przekonywania opiekunki. Jack próbuje wykorzystać strategię negocjacyjną Sherry na spotkaniu z KabelTown.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 1 września, 22:30

ODCINEK 16. - PANIENKI NIENAWIDZĄ KOBIET

Nowa atrakcyjna kobieta w zespole
Jenna przynosi do pracy artykuł znanej feministki "Dlaczego TGS nienawidzi kobiet". Tak się składa, że w firmie pojawia się nowa, bardzo atrakcyjna scenarzystka, która wprowadza poruszenie w ekipie. Jack tymczasem przedstawia Liz kolejny plan, jak załatwić sprawę z KabelTown. Chce do tego wykorzystać wnuczkę dyrektora generalnego, Kaylie Hooper, 14-latkę zakochaną w Justinie Bieberze. Okazuje się, że dziewczyna nie chce pracować w telewizji, co bardzo cieszy Jacka. Tracy z nieznanych powodów ucieka z miasta.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 8 września, 22:30

ODCINEK 17. - KRÓLOWA JORDAN

Problemy Jacka z kobietami
Podczas gdy Tracy przebywa gdzieś poza miastem, nowy show NBC "Królowa Jordan", prowadzony przez jego żonę odnosi sukces. Jack i Liz zastanawiają się, jak mogliby pozbyć się Angie i odnaleźć Tracy'ego. Jenna promuje swoją stronę internetową i w wyniku zbiegu okoliczności zostaje uznana za alkoholiczkę, co o dziwo, bardzo jej odpowiada. Scenarzyści znajdują gazetę z artykułem o uwolnieniu Lynn Onkman - nauczycielki oskarżonej o romans z uczniem. Do artykułu dołączone jest zdjęcie klasy, do której uczęszczał chłopak. Jest na nim Frank. Pani Onkman pojawia się w studio, żeby ożywić kontakty z Frankiem, jednak w momencie spotkania uznaje, że jest dla niej zbyt dojrzały.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 15 września, 22:30

ODCINEK 18. - PLAN B

Gej tv
Jack informuje Liz, że w związku z nieobecnością Tracy'ego TGS musi zejść z anteny. Liz prosi go o pomoc, ale Jack jest już zaangażowany w nowy projekt - telewizję kablową przeznaczoną dla gejów. Liz oznajmia członkom ekipy, że program zostaje zawieszony. Okazuje się, że wszyscy oprócz niej mają plan B na życie. Liz dzwoni do swojego agenta, żeby pomógł jej stworzyć zapasowy plan kariery. W tym czasie Jack spotyka się z Hankiem Hooperem z NBC na lunchu, żeby omówić strategię działania w sprawie nowej gejowskiej telewizji. Hank obawia się, że Jack nie podoła zarządzaniu czymś, czego nie rozumie. Jack postanawia więc skontaktować z jedynymi gejem, jakiego zna - swoim największym wrogiem Devinem Banksem. Proponuje mu pracę . Umawia też Liz na rozmowę kwalifikacyjną z Nickiem Lacheyem, gdzie Liz spotyka Aarona Sorkina - znanego scenarzystę, który jak się okazuje również liczy na tę pracę. W międzyczasie Kenneth zostaje aresztowany za niekonwencjonalne próby ratowania TGS.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 22 września, 22:30

ODCINEK 19. - KOCHAM CONNECTICUT

Tracy się odnajduje
Jedyną szansą, by uratować TGS jest odnalezienie Tracy'ego, który według Liz ukrywa się gdzieś w Nowym Jorku. Jenna, której plan B nie wypalił ma na szczęście plan B planu B: postanawia robić filmy. Jej pierwszy projekt to film "Take my hand". Jenna prosi Jacka o radę i postanawiają wspólnie zmodyfikować scenariusz. Tracy się znajduje. Wyjaśnia, że nie był w stanie znieść oczekiwań wobec jego osoby wynikających z faktu, że stał się sławny.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 29 września, 22:30

ODCINEK 20. - SETNY PROGRAM, CZĘŚĆ 1

100. odcinek TGS
Hank Hooper, szef Kabeltown, daje Jackowi i Liz ostatnią szansę na zatrzymanie TGS na antenie. Liz ma zrealizować świetny 100. odcinek, oczywiście z udziałem Tracy'ego. Problem w tym, że Tracy uważa, że po tym, jak dostał Oscara, nikogo już nie potrafi rozśmieszyć, bo ludzie traktują go zbyt serio. W związku z okrągłą rocznicą TGS cała ekipa wspomina pracę w przy realizacji show. Okazuje się, że Jenna obiecała, że jeśli nakręcą kiedyś 100. odcinek, to zrobi sobie dziecko z Kennethem. W budynku jest wyciek, którego skutkiem ubocznym mogą być halucynacje i inne zaburzenia percepcji. Każdy z ekipy wydaje się ich doświadczać. Tracy nadal uważa, że nie może występować. Utrzymuje, że już nawet nie wie, kim jest. Aby mu przypomnieć, Liz zabiera go do klubu ze stripteasem. Po wielu próbach Tracy odzyskuje przekonanie, że może pracować w telewizji. Okazuje się jednak, że wszystkie dialogi do 100. odcinka zostały napisane pod wpływem gazowego haju i nikogo teraz nie śmieszą. W akcie desperacji Liz postanawia kontynuować wyciek gazu w czasie emisji. Pod jego wpływem wszyscy w studio są zachwyceni odcinkiem, a Hank oznajmia, że TGS mogą emitować w nieskończoność!
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 6 października, 22:30

ODCINEK 21. - SETNY PROGRAM, CZĘŚĆ 2

Tracy zostaje ojcem
Przesądny Tracy nie chce opuścić garderoby, dopóki Angie nie zacznie rodzić. Jednak gdy w Rockeffeler Plaza rozlega się alarm pożarowy, zamyka oczy i podąża za tłumem. Nie zauważa, kiedy tłum porywa go do autobusu miejskiego. W tym czasie dzwoni do niego Angie i informuje, że zaczyna rodzić. Tracy orientuje się, że jest poza miastem i nie ma pieniędzy na taksówkę, żeby wrócić na czas. Próbuje przekonać taksówkarza, żeby zawiózł go do Angie za darmo. Kenneth odbiera telefon od odurzonej lekami Angie, która oświadcza, że odejdzie od Tracy'ego, jeśli ten nie zjawi się na porodzie. Kenneth postanawia odnaleźć Tracy'ego. Liz dowiaduje się, że Richie - edytor z TGS rozpowiada, że się z nią spotyka. Zamierza rozmówić się z Richiem, ale kiedy ten wyznaje, że wymyślił ich związek, żeby wzbudzić zazdrość w swojej asystentce Donnie, Liz robi się go żal i postanawia nie dementować plotki.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 13 października, 22:30

ODCINEK 22. - JEST SŁONECZNIE ZAWSZE, A ZAWSZE

Była dziewczyna Jacka
Kenneth i Grizz śmieją się z dowcipu sytuacyjnego, którego kontekst jest dla Tracy'ego niejasny. Tracy zakazuje kolegom żartować w sposób, którego on nie rozumie. Kiedy przyłapuje Grizza na tym samym dowcipie, żąda żeby wytłumaczyli mu sytuację. Okazuje się, że dla Tracy'ego nie jest ona w ogóle śmieszna. Avery, która przebywa służbowo w Azji, proponuje Jackowi, że wróci do domu i pomoże w opiece nad ich córeczką. Jednak Jackowi jest dobrze bez niej i udając kochającego i rozumiejącego męża wybija jej ten pomysł z głowy. Wkrótce Avery zostaje wzięta jako zakładniczka przez Kim Jong II, dyktatora z Północnej Korei, którego celem jest pokazanie, jak wolny świat zostaje pobity przez Koreę. Jack, chcąc pomóc Avery, musi zwrócić się o pomoc do osoby, która zapewne nie będzie chciała mu pomóc, gdyż zerwał z nią za pomocą smsa. Jednak powaga sytuacji zmusza go do umówienia się ze swoją byłą dziewczyną, którą okazuje się Condoleezza Rice!
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 20 października, 22:30

ODCINEK 23. - ODRODZENIE

Pseudo Avery
Liz jest zachwycona perspektywą spędzenia urlopu w Hamptons. Niestety okazuje się, że domek obok wynajął Tracy, który - gdy tylko orientuje się, że jego sąsiadką jest Liz - ucina sobie drzemkę na jej ganku. Liz nie wyobraża sobie dalszej części urlopu z Tracym. Avery jest nadal przetrzymywana jako zakładniczka w Korei Północnej. Jack ma dość wyrazów współczucia, jakimi obdarzają go wszyscy współpracownicy. Kiedy jednak znajduje u siebie w domu Kennetha, który postanowił przygotować prawdziwy domowy posiłek, żeby go pocieszyć, Jack postanawia, że Kenneth będzie idealnym zastępstwem za Avery.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 27 października, 22:30SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE PREMIERY FILMOWE

CZYTAJ BLOGI FILMOWE

OGLĄDAJ MAGAZYN AKTUALNOŚCI FILMOWE

WASZE OPINIE

admin

user, na emisję 6. sezonu zapraszamy w przyszłym roku :-)

user

dzięki Bogu C+ emituje kolejne sezony dosyć szybko. A może by tak 6 sezon emitować równo z premierą amerykańską?

Chazz(Michael)Michaels

Wreszcie rockefeller powrócił. Teraz jeszcze czekam na
simpsonów
Rockefeller Plaza 30 5
USA, 2010-2011
Piąty sezon bijącego rekordy popularności serialu o perypetiach zawodowych Liz Lemon.
serial komediowy
Rockefeller Plaza 30 5
4,5 5 1 10