Paramount Pictures

PREMIERA

2004.08.11

CANAL+ PREMIUM

RODZINKA W BIAŁYM DOMU

The Brady Bunch in the White House

USA, 2002

reżyseria:

obsada: , , , ,

gatunek: komedia

czas trwania: 85 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Kolejne przygody rodziny Bradych, bohaterów kultowego serialu telewizyjnego z lat 70., którzy tym razem stają się Pierwszą Rodziną Stanów Zjednoczonych.

Bobby Brady (Max Morrow) znajduje zgubiony przez kogoś los loteryjny wart 67 milionów dolarów. Ojciec rodziny Mike (Gary Cole) decyduje, że jedyną rzeczą, którą mogą - jako rodzina Bradych - zrobić w tej sytuacji jest oddanie losu prawowitemu właścicielowi. Okazuje się to trudniejsze niż mogłoby się wydawać, ale o poszukiwaniach przez rodzinę Bradych właściciela losu staje się głośno w całej Ameryce. I w końcu uczciwość Mike'a zostaje nagrodzona. Zachwycony jego postępowaniem prezydent Stanów Zjednoczonych Ivor Randolph (Dave Nichols) proponuje mu stanowisko wiceprezydenta. Chce co prawda w ten sposób podreperować swój wizerunek, ale nie zmienia to faktu, że Mike dostaje posadę w Białym Domu. Mało tego, wkrótce w skutek kolejnego skandalu, zajmuje miejsce ustępującego prezydenta i wraz ze swoją całą rodziną przeprowadza się do Waszyngtonu by kierować życiem Amerykanów. W działaniach wspiera go przede wszystkim żona Carol (Shelley Long), która zostaje wiceprezydentem. Brady muszą sprostać nie tylko odpowiedzialności za losy całego kraju, ale i knutym w Białym Domu intrygom.

W 1995 roku filmem "The Brady Bunch Movie" powróciła na ekrany - tym razem kinowe - ulubiona rodzina amerykańskich widzów czyli familia Bradych. Po sukcesie filmu powstały kolejne. Przygody Bradych w Białym Domu są już czwartym filmem inspirowanym słynnym serialem.

WASZE OPINIE

Orton

głupia komedia, po co takie filmy Canal +. Samym twórcom dziwie się że po daremnej wcześniejszej części zrobili następną....

kuba

takich filmów to nigdzie nie puszczają hahaha co za badziewie

orazm

żenada, takie filmy to zazwyczaj w Polsacie puszczają
RODZINKA W BIAŁYM DOMU
reżyseria:
USA, 2002
Kolejne przygody rodziny Bradych, bohaterów kultowego serialu telewizyjnego z lat 70., którzy tym razem stają się Pierwszą Rodziną Stanów Zjednoczonych.
komedia
RODZINKA W BIAŁYM DOMU
4,0 5 1 4