Universal Studios International. ALL RIGHTS RESERVED.

PREMIERA

2017.11.11

CANAL+ PREMIUM

Sing

USA, 2016

,

gatunek: animacja

czas trwania: 110 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Nigdy się nie poddawaj się i mimo przeciwności losu - podążaj za marzeniami. Ciepła familijna opowieść o tym jak mrucząca mysz, nieśmiała słonica i goryl-gangster wystąpili w muzycznym talent-show.

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Ponieważ kocha teatr, zrobi wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną m.in: cicho nucąca Mysz, nieśmiała Słonica, której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla oraz punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca.

Strony powiązane

Rodzinne Mikołajki w CANAL+ FAMILY

Oglądaj zabawne i wzruszające filmy dla całej rodziny w CANAL+ FAMILY. W programie: ekranizacja powieści "Heidi", komediodramat "Wielka Gilly", przezabawny "Dziennik cwaniaczka", animacja "Rio", familijna opowieść o marzeniach "Sing" oraz komedia "Zakwakani".

INNE FILMY Z CYKLU

Heidi

Ekranizacja najpopularniejszej powieści dla najmłodszych autorstwa Johanny Spyri. Piękna opowieść z zapierającymi dech krajobrazami o dziewczynce, która mieszka w Alpach Szwajcarskich.

Wielka Gilly

Opowieść o niesfornej dziewczynce, która w głębi duszy marzy o rodzinnym cieple. Na ekranie m.in. Kathy Bates ("Misery", "Titanic"), Glenn Close ("Niebezpieczne związki", "101 dalmatyńczyków") oraz Octavia Spencer ("Służąca", "Zbuntowana").

Dziennik cwaniaczka

Ekranizacja bestsellerowej powieści dla dzieci opowiadającej o niesamowitych perypetiach obdarzonego oryginalnym poczuciem humoru nastolatka, który zmagania ze światem opisuje w prowadzonym przez siebie dzienniku.

Rio

Papuga Blu, po wypadnięciu z rodzinnego gniazda, stała się łupem handlarzy egzotycznych ptaków i ze słonecznego Rio trafiła do mroźnej Minnesoty. Tam zaopiekowała się nią Linda.

Sing
USA, 2016
Nigdy się nie poddawaj się i mimo przeciwności losu - podążaj za marzeniami. Ciepła familijna opowieść o tym jak mrucząca mysz, nieśmiała słonica i goryl-gangster wystąpili w muzycznym talent-show.
animacja
Sing
4,0 5 1 87