PREMIERA

2008.09.18

CANAL+ PREMIUM

SINGLE Z ODZYSKU

Unhitched

USA, 2008

,

obsada: , ,

gatunek: serial komediowy

czas trwania: 22 min

Ocena filmu

0.00

Opis

"Single z odzysku" nie bez powodu są reklamowane przez 20th Century Fox jako serial braci Farrelly, bowiem to oni są ich producentami, a do tego wyreżyserowali pierwszy odcinek. Co ważniejsze jednak, twórcy serialu Mike Bernier i Chris Pappas, są najwyraźniej zwolennikami tego samego niegrzecznego i niepoprawnego poczucia humoru, który bracia Farrelly wprowadzili na wielki ekran w takich filmach, jak "Głupi i głupszy" czy "Sposób na blondynkę".

Bohaterami serialu jest czwórka przyjaciół, którzy w wieku trzydziestu kilku lat stali się ponownie "singlami". Jack (Craig Bierko) jest miłym, normalnym facetem, a przy okazji odnoszącym sukcesy finansistą. Pomimo tego właśnie zdradziła go i porzuciła żona. Freddy (Shaun Majumder) jest rozwiedzionym chirurgiem, Tommy (Johny Sneed) ma za sobą już trzy rozstania w sądzie i nie wyklucza kolejnego, a Kate (Rashida Jones) - ich przyjaciółka i prawniczka, która przeprowadziła wszystkie ich rozwody - została właśnie sama porzucona przez długoletniego narzeczonego. Wszyscy czworo próbują zakochać się na nowo, tyle że nie jest to łatwe, kiedy nie ma się już nastu lat, ma się taki a nie inny bagaż doświadczeń, a do tego wszyscy potencjalni kandydaci są albo z odzysku, albo w związku, albo ukrywają nieciekawe sekrety.

ODCINEK 1. MAŁPY, SKRZATY I ALFONSI
Jack "Gator" Gately odkłada w czasie podpisanie papierów rozwodowych. Uświadamia sobie, że nie jest przygotowany na bycie singlem. Tymczasem jego przyjaciółka i sąsiadka Kate, którą po latach porzuca narzeczony, odrzuca dumę i uprzedzenia i umawia się ze zdecydowanie niższym od niej mężczyzną, który jak się okazuje pracuje jako Krasnal, maskotka drużyny Boston Celtics. Przyjaciel Kate, Freddy chce zapłacić prostytutce, aby towarzyszyła mu podczas kolacji z okazji urodzin. Kobieta przekonuje go, żeby zamiast tego udali się w szaloną podróż do Las Vegas. Tommy zaczepia nastoletnie dziewczyny na firmowej imprezie. Jack prosi go, by zapewnił bezpieczny powrót do domu koleżance, która wypiła za dużo. Tommy zawozi ją do mieszkania Jacka.
PREMIERA: czwartek, 14 sierpnia 2008, godz. 21:50

ODCINEK 2. BLIŹNĘTA SYJAMSKIE
Nowa dziewczyna Jacka ma drobną wadę. Na jej plecach znajduje się brodawka. Jack nie może sobie dać z tym rady. Prosi Tommy'ego, który jest chirurgiem, by usunął ten defekt z ciała dziewczyny. Stojąc, przed nowo-otwartym klubem Tommy nakłania Freddy'ego do spoufalenia się z ochroniarzem. Mężczyźni chcą w ten sposób dostać się do środka. Tymczasem Kate zostaje zaproszona do domu przez pewnego "muzyka".
PREMIERA: czwartek, 21 sierpnia 2008, godz. 21:50

ODCINEK 3. KRÓLEWICZ NA BIAŁYM KONIU
Jack i Freddy poznają dwie islandzkie nianie. W efekcie pijackiej imprezy, która stała się udziałem całej czwórki, Jack trafia do szpitala na płukanie żołądka. Trafia tam pod opiekę Gabby, koleżanki Kate, z którą miał nadzieję się kiedyś umówić. Gabby jest zdegustowana infantylnym zachowaniem Jacka. Tymczasem porzucona przez wieloletniego narzeczonego Kate zabiera Tommy'ego na kinderparty, na którym ma być jej eks. Chce w ten sposób wywołać u niego zazdrość.
PREMIERA: czwartek, 28 sierpnia 2008, godz. 21:50

ODCINEK 4. TANTRYCZNY BOKS
Jack i Kate idą razem na siłownię. Jack chce zostać tam wyzwany do walki na ringu przez pewną kobietę. Kate tymczasem spotyka w szatni całkowicie nagiego kolegę z pracy. W przeciwieństwie do niego ma problem z pokazywaniem się nago. Freddy uczy Tommy'ego tantrycznych metod seksualnych.
PREMIERA: czwartek, 4 września 2008, godz. 21:50

ODCINEK 5. ZDRADA NA WÓZKU
Jack niechętnie zwalnia asystenta, który okazał się totalnym palantem, zostaje bowiem zmuszony do zatrudnienia nowego, upośledzonego. Ku zdziwieniu Jacka, Kate zaczyna się z nim spotykać. Tymczasem Tom odnajduje miłość na sali sądowej. Jego wybranką okazuje się skazana w procesie, w którym on jest ławnikiem. Freddy dzwoni na telefon zaufania.
PREMIERA: czwartek, 11 września 2008, godz. 21:50

ODCINEK 6. KARNAWAŁ ZWIERZĄT
Jack zaleca się do swojej nowej sąsiadki. Udaje przy tym, że jest aktywistą na rzecz praw zwierząt, a w związku z tym wegetarianinem. Kate postanawia mniej wybrzydzać i zaczyna umawiać się z tępicielem szkodników. Tommy uczy Freddy'ego prowadzić samochód.
PREMIERA: czwartek, 18 września 2008, godz. 21:50

WASZE OPINIE

tufta

Mi też sie podobać Scena z małpą bardzo mnie rozbawiła Facet sobie używa a tu bach małpa w d.... Nie tak sama scena była śmieszna jak wyraz twarzy gościa któremu udało sie zaciągnąć samice do jaskini a tu taka niemiła niespodzianka :-)

pedro

Jeśli mam ocenić po pierwszym odcinku to jest to bardzo dobry serial.

Bartolomeusz

Nienajgorszy, ale po pierwszym odcinku trudno prorokować czy będzie dobry. Pożyjemy zobaczymy. Ale przyznaję, że parę scen rozwaliło mnie totalnie :) Zobaczymy , czy następne epizody będą równie udane, a może i lepsze.
SINGLE Z ODZYSKU
USA, 2008
"Single z odzysku" nie bez powodu są reklamowane przez 20th Century Fox jako serial braci Farrelly, bowiem to oni są ich producentami, a do tego wyreżyserowali pierwszy odcinek. Co ważniejsze jednak, twórcy serialu Mike Bernier i Chris Pappas, są najwyraźniej zwolennikami tego samego niegrzecznego i niepoprawnego poczucia humoru, który bracia Farrelly wprowadzili na wielki ekran w takich filmach, jak "Głupi i głupszy" czy "Sposób na blondynkę".
serial komediowy
SINGLE Z ODZYSKU
3,9 5 1 12