Showtime Network Inc. All Rights Reserved.

PREMIERA

2014.11.11

CANAL+ PREMIUM

Siostra Jackie 6

Nurse Jackie VI

USA, 2014

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial

czas trwania: 12 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Szósty sezon serialu "Siostra Jackie" od 11 listopada premierowo w CANAL+

Jackie Peyton (Edie Falco) to uzależniona od leków przeciwbólowych pielęgniarka nowojorskiego szpitala All Saints. Na pozór jest ideałem - robi wszystko, by zapewnić swoim pacjentom doskonałą opiekę. W rzeczywistości Jackie prowadzi podwójne życie. Okłamywała męża (Dominic Fumusa), rodzinę i wszystkich wokół. By mieć stały dostęp do leków, miała romans z miejscowym farmaceutą Eddiem (Paul Schulze). Jest matką dwóch córek: nastoletniej Grace (Ruby Jerins), która najwyraźniej odziedziczyła po matce sztukę kłamania oraz młodszej Fiony (Mackenzie Aladjem). Jest w stanie zrobić wszystko, by jej tajemnice nie wyszły na jaw.

Na początku szóstego sezonu Jackie jest w związku z Frankiem (Adam Ferrara), dr Ike Prentiss (Morris Chestnut), w relacji z Zoey (Merritt Wever). Grace (Ruby Jerins) wciąż bierze Adderall. Wkrótce Jackie również powraca do pigułek.

Serial był czterokrotnie nominowany do Złotego Globu i aż 23 razy do nagród Emmy, z czego zdobył 4 statuetek, w tym nagrody dla Edie Falco i Merritt Wever.
Siostra Jackie 6
USA, 2014
Szósty sezon serialu "Siostra Jackie" od 11 listopada premierowo w CANAL+
serial
Siostra Jackie 6
5,0 5 1 2