EMISJE

ND | 16.08 | 21:50

CANAL+ DOKUMENT

ND | 16.08 | 22:15

CANAL+ DOKUMENT

Slutever

USA, 2018

gatunek: seria dokumentalna

czas trwania: 20 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Karley Sciortino szuka odpowiedzi na pytania, które wystawiają na próbę przestarzałe rozumienie pojęcia kobiecej seksualności, płci i miłości.

Odcinek 1
Lifestyle'owi niewolnicy
W tym odcinku Slutever, Karley spędza czas z Dominatrix i śledzi jej niewolniczy styl życia. Okazuje się, że można znaleźć niespodziewaną dynamikę w tym niecodziennym sposobie funkcjonowania.

Odcinek 2
Szczęśliwe zakończenia
W imię równości płci, Karley stara się znaleźć masaż z tak zwanym "szczęśliwym finałem" dla kobiet. Okazuje się, że odnalezienie takiej usługi dla płci pięknej jest o wiele trudniejsze niż w przypadku mężczyzn.

Odcinek 3
Wakacje z kinkiem
Tym razem Karley przenosi się do świata perwersyjnego seksu. Prowadzi poszukiwania ciemnych miejsc wraz ze specjalnym agentem nieruchomości seksualnych. Ma nadzieję, że pomoże jej w zaplanowaniu idealnych seks wakacji dla prostytutek z całego świata.

Odcinek 4
Seks na haju
Karley wyrusza w podróż do San Francisco, aby spotkać się z twórczyniami lubrykantu na bazie marihuany. Wiąże z tym nadzieję na zwiększenie orgazmu i przeniesienie do wyższego stanu świadomości seksualnej.

Odcinek 5
Trans Sexuality
Karley spotyka się z członkami społeczności transseksualistów, którzy chcą by rozmowa na temat transseksualności miała miejsce w debacie publicznej. Wśród bohaterów odcinka jest Buck Angel - znany edukator seksualny.

Odcinek 6
Luxury Sex
Karley zastanawia się, czy inwestowanie pieniędzy w jej życie seksualne może mieć faktyczny wpływ na sferę łóżkową. Z pomocą Dity Von Tesse, ikony sceny erotycznej, odkrywa świat luksusowego seksu. Poznaje luksus w postaci złotych wibratorów i niestandardowych strojów z lateksu.

Odcinek 7
Eco Sexuality
Karley spotyka się z grupą ekoseksualistów, którzy wierzą, że seks z Ziemią może ją uratować. Poznaje twórcę kryształowych zabawek erotycznych i postanawia poślubić drzewo.

Odcinek 8
Cam Girls
Cyber seks za pomocą kamery internetowej jest bardziej spersonalizowaną i interaktywną alternatywą dla zwykłej pornografii. Karley spotyka się z dziewczynami, które zajmują się tą profesją. Chce dowiedzieć się, czy camming to przyszłość rozrywki dla dorosłych.

Odcinek 9
Monster Fantasy
Karley spotyka się z twórcami smoczych dildo i odkrywa świat fetyszu erotycznych potworów. Okazuje się, że te fantazje są bardziej popularne niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Odcinek 10
Robot Sex
Rok 2018 nosił imię roku seks robotów. Wraz z wejściem na rynek sztucznej inteligencji, pojawiają się seks roboty. Karley spotyka się z inżynierami stojącymi za seksualnymi towarzyszami w wydaniu robota. Czy te inteligentne maszyny zastąpią prawdziwe partnerki seksualne?


PREMIERA: CANAL+, wtorek, 10 grudnia, godz. 23:00
Slutever
USA, 2018
Karley Sciortino szuka odpowiedzi na pytania, które wystawiają na próbę przestarzałe rozumienie pojęcia kobiecej seksualności, płci i miłości.
seria dokumentalna
Slutever
2,8 5 1 6