PREMIERA

2010.03.03

CANAL+ PREMIUM

SOUTH PARK XIII

USA, 2009

,

gatunek: serial animowany

czas trwania: 22 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Kolejny sezon przygód mieszkańców małego miasteczka w stanie Kolorado, czyli swoisty komentarz do bieżących wydarzeń na świecie.

Bohaterowie serialu to kumple z jednej klasy: Eric Cartman, Kenny McCormick, Kyle Broflovski i Stan Marsh. Każdy z nich boryka się z "typowymi" problemami wieku dojrzewania: Eric Cartman to rozpieszczony, tłusty i złośliwy dzieciak, uosobienie egoisty, rasisty i antysemity w jednym. Jednak już od pierwszych odcinków stał się najpopularniejszą postacią serialu, głównie dzięki nieprzeciętnemu charakterowi, żartom i inteligencji. Kenny McCormick nosi pomarańczowy kombinezon z kapturem naciągniętym na twarz. W większości odcinków jest w nietypowy sposób zabijany. Pochodzi z biednej, patologicznej rodziny, przez co często jest obiektem kpin Cartmana. Czytuje pisma pornograficzne i zawsze wie, co oznaczają trudne słowa. Kyle Broflovski pochodzi z rodziny ortodoksyjnych Żydów, a jego rodzice stale wtrącają się w jego życie. Nosi zieloną czapkę, pod którą skrywa burzę rudych włosów, a jego najlepszym przyjacielem jest Stan. Stanley Marsh, najmądrzejszy i najspokojniejszy z tej czwórki, jest beznadziejnie zakochany w szkolnej koleżance Wendy i wymiotuje za każdym razem, kiedy ta coś do niego mówi.

W 13. sezonie bohaterów czekają kolejne przygody: Cartman wyruszy do Somalii, żeby zostać piratem, Kyle zostanie opętany przez ducha Michaela Jacksona, Stan będzie próbował zapobiec zabijaniu wielorybów i delfinów przez Japończyków, Butters zajmie się stręczycielstwem, a Kenny będzie miał niewierną dziewczynę.

"South Park" jest nadawany od 1997 roku. Doczekał się już 13 sezonów i filmu pełnometrażowego. Twórcy serialu, MATT STONE i TREY PARKER, nieustannie przekraczają granice dobrego smaku. Ich bohaterowie używają całej gamy wymyślnych przekleństw, otwarcie rozmawiają na tematy tabu, poruszają problemy seksualności bez najmniejszego skrępowania i popularyzują tzw. humor etniczny, za który w Stanach Zjednoczonych można stracić pracę.

WASZE OPINIE

DPiXKIZQmhnDWht

HVCbaG <a href="http://oerqowkzhjej.com/">oerqowkzhjej</a>, [url=http://hgztaiubjrmj.com/]hgztaiubjrmj[/url], [link=http://pvwucwlxwcjt.com/]pvwucwlxwcjt[/link], http://ryfuimtddczs.com/

witnes

[link=http://southpark.info.pl/]http://southpark.info.pl/[/link] odcinki online z napisami po polsku!

zrogUejrm

ZtadFB <a href="http://mlxkwyadclzc.com/">mlxkwyadclzc</a>, [url=http://hhafeerozpil.com/]hhafeerozpil[/url], [link=http://tvqztqwsiwag.com/]tvqztqwsiwag[/link], http://zbnnzkhmhtdq.com/
SOUTH PARK XIII
USA, 2009
Kolejny sezon przygód mieszkańców małego miasteczka w stanie Kolorado, czyli swoisty komentarz do bieżących wydarzeń na świecie.
serial animowany
SOUTH PARK XIII
4,5 5 1 35