dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o.

Step Up: All In

USA, 2013

reżyseria:

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: muzyczny/komedia

Ocena filmu

0.00

Opis

Bohaterowie poprzednich części "Step Up" spotykają się na jednym planie. Stają do rywalizacji w największym konkursie tanecznym, którego stawką jest trzyletni, lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas.

Związek Seana (Ryan Guzman) i Emily ze "Step Up 4 Revolution" nie przetrwał próby czasu. Życie nie szczędzi Seanowi również innych rozczarowań. Razem z ekipą The Mob przekonał się, że taniec zawodowy to poważny i niełatwy biznes. Kiedy przychodzą niepowodzenia na castingach, grupa The Mob przyznaje się do porażki i wraca do Miami. Sean postanawia zostać w Los Angeles. Dowiaduje się o konkursie tanecznym w Las Vegas, w którym wygraną jest dobrze płatny, stały kontrakt w najbardziej luksusowym klubie w Las Vegas. Zaczyna kompletować drużynę, którą chce poprowadzić do zwycięstwa. Dołącza do niego stary znajomy Moose (Adam Sevani), który poznaje go z Andie (Briana Evigan).

"Step Up: All In" to już piąta odsłona cyklu zapoczątkowanego w 2006 roku produkcją "Step Up - Taniec zmysłów". Główne role zagrali w niej Channing Tatum i jego przyszła żona Jenna Dewan. Film zaskoczył połączeniem efektownych występów hip-hopowych z elegancją baletu. Ta i każda kolejna część cyklu opierała się na dwóch filarach: rodzącej się między bohaterami miłości oraz coraz ciekawszych choreograficznie popisach tanecznych. Tym razem producenci postanowili przyjrzeć się kulisom życia i pracy profesjonalnych tancerzy. Choreografia została przygotowana tak, by można było ją wykonać na żywo przed kamerami. Jak podkreślała debiutująca w pełnym metrażu reżyserka TRISH SIE, znana dotychczas z wideoklipów dla zespołu OK Go, "w filmie nie ma efektów specjalnych oraz komputerowego uatrakcyjniania popisów kaskaderskich".

Fanów cyklu ucieszy fakt, że na planie tej części znalazła się rekordowa liczba postaci, znanych z poprzednich filmów. Wystarczy wymienić Ryana Guzmana, bohatera "Step Up - Revolution", Brianę Evigan, grającą główną postać w "Step Up 2" czy Adama Sevaniego, który wystąpił we wszystkich filmach za wyjątkiem pierwszego. Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla stanęli także: Mari Koda jako Jenny Kido, Misha Gabriel w roli Eddy'ego, Alyson Stoner (Camille), Stephen 'tWitch' Boss (Jason), Christohper Scott (Hair), Luis Rosado (Monster), Chadd Smith (Vladd) oraz Martin i Facundo Lombardowie jako bliźniaki Santiago. W filmie można również zobaczyć Izabellę Miko jako stylizowaną na Lady Gagę gospodynię show. Miko wystąpiła w zachwycających kostiumach autorstwa Soyon An, w tym zjawiskową suknię z mackami niczym u ośmiornicy wyszywaną kryształami od firmy Swarovski.
Step Up: All In
reżyseria:
USA, 2013
Bohaterowie poprzednich części "Step Up" spotykają się na jednym planie. Stają do rywalizacji w największym konkursie tanecznym, którego stawką jest trzyletni, lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas.
muzyczny/komedia
Step Up: All In
3,6 5 1 44