Terminal 9 Studios

PREMIERA

2017.11.11

CANAL+ PREMIUM

Sting. A Free Man

Francja, 2017

gatunek: film dokumentalny

Ocena filmu

4.00

Opis

Dokument przybliżający postać jednej z najbardziej wpływowych gwiazd naszych czasów. Inspirująca osobista i muzyczna podróż przez życie artysty.

100 milionów sprzedanych płyt, 16 nagród Grammy i miejsce w kultowym Rock and Roll Hall of Fame. Sting to niepowtarzalny paradoks w świecie muzyki. Jednak tak mało wiemy o tym człowieku. Za światową gwiazdą rocka ukrywa się intelektualista, wolny i kruchy człowiek, który używa sztuki do wyrażania swoich wewnętrznych myśli. Dokument jest niepowtarzalną okazja do odkrycia prawdziwego "ja" Stinga poprzez ekskluzywne wywiady z wokalistą i opowieściami sławnych artystów, takich jak Will I Am, Zucchero czy Bob Geldof.

Strony powiązane

Rozśpiewane święto - muzyczne premiery w CANAL+

11 listopada CANAL+ zaprasza na koncerty i dokumenty muzyczne. Po raz pierwszy w telewizji film dokumentalny Sting. A Free Man, koncert Sting: Live at the Olympia Paris, document w reżyserii Spike'a Lee Michael Jackson: Początki, koncert Hans Zimmer: Live in Prague oraz animacja Sing.

INNE FILMY Z CYKLU

Sting: Live at the Olympia Paris

Wyjątkowy koncert Stinga, który miał miejsce w kwietniu 2017 roku w Paryżu.

Michael Jackson: Początki

Drugi po "Bad 25", film dokumentalny o Michaelu Jacksonie w reżyserii Spike'a Lee. Tym razem twórca skupił się na wczesnych latach kariery Króla Popu.

Sing

Nigdy się nie poddawaj się i mimo przeciwności losu - podążaj za marzeniami. Ciepła familijna opowieść o tym jak mrucząca mysz, nieśmiała słonica i goryl-gangster wystąpili w muzycznym talent-show.

Hans Zimmer: Live in Prague

Zapis fantastycznego koncertu jednego z najbardziej cenionych kompozytorów muzyki filmowej dzisiejszych czasów.

Sting. A Free Man
Francja, 2017
Dokument przybliżający postać jednej z najbardziej wpływowych gwiazd naszych czasów. Inspirująca osobista i muzyczna podróż przez życie artysty.
film dokumentalny
Sting. A Free Man
3,9 5 1 44