PREMIERA

2017.11.11

CANAL+ PREMIUM

Sting: Live at the Olympia Paris

Wielka Brytania, 2017

gatunek: koncert

Ocena filmu

0.00

Opis

Wyjątkowy koncert Stinga, który miał miejsce w kwietniu 2017 roku w Paryżu.

Koncert Sting: Live At the Olympia Paris celebruje słynne przeboje 16-krotnego zdobywcy nagrody Grammy. Podczas muzycznej uczty widzowie usłyszą najnowsze utwory Stinga z jego ostatniego albumu 57tth & 9th, w tym zaraźliwy pierwszy singiel "I Can not Stop Thinking About You". Obok ostatnich przebojów pojawią się również klasyczne hity z The Police oraz solowej kariery Stinga.

Strony powiązane

Rozśpiewane święto - muzyczne premiery w CANAL+

11 listopada CANAL+ zaprasza na koncerty i dokumenty muzyczne. Po raz pierwszy w telewizji film dokumentalny Sting. A Free Man, koncert Sting: Live at the Olympia Paris, document w reżyserii Spike'a Lee Michael Jackson: Początki, koncert Hans Zimmer: Live in Prague oraz animacja Sing.

INNE FILMY Z CYKLU

Sting. A Free Man

Dokument przybliżający postać jednej z najbardziej wpływowych gwiazd naszych czasów. Inspirująca osobista i muzyczna podróż przez życie artysty.

Michael Jackson: Początki

Drugi po "Bad 25", film dokumentalny o Michaelu Jacksonie w reżyserii Spike'a Lee. Tym razem twórca skupił się na wczesnych latach kariery Króla Popu.

Sing

Nigdy się nie poddawaj się i mimo przeciwności losu - podążaj za marzeniami. Ciepła familijna opowieść o tym jak mrucząca mysz, nieśmiała słonica i goryl-gangster wystąpili w muzycznym talent-show.

Hans Zimmer: Live in Prague

Zapis fantastycznego koncertu jednego z najbardziej cenionych kompozytorów muzyki filmowej dzisiejszych czasów.

Sting: Live at the Olympia Paris
Wielka Brytania, 2017
Wyjątkowy koncert Stinga, który miał miejsce w kwietniu 2017 roku w Paryżu.
koncert
Sting: Live at the Olympia Paris
4,3 5 1 39