Paramount Pictures

PREMIERA

2005.08.22

CANAL+ PREMIUM

SYRENY

Mermaids

USA, 2003

reżyseria:

obsada: , , , ,

gatunek: film fantasy

czas trwania: 85 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Zachłanny rybak Mallick (Sean Taylor) używa w trakcie połowów ładunków wybuchowych i broni. Jego ofiarą pada ojciec trzech pięknych sióstr - syren.

Diana (Erika Heynatz), najstarsza i najsilniejsza z sióstr, żyła razem z ojcem i dla niej jest to największa tragedia. Postanawia pomścić rodzica i wymierzyć sprawiedliwość jego zabójcy. Zwraca się o pomoc do swoich sióstr, które opuściły już dawno wodę i żyją swoimi "lądowymi" sprawami. June (Sarah Laine) ma magiczne lustro, ale jest zwyczajną pracownicą miejscowego parku wodnego, zakochaną w oficerze straży przybrzeżnej Randym (Daniel Frederiksen). Venus (Nikita Ager) dysponuje siłą, dzięki której może łatwo uwodzić mężczyzn. Piękna dziewczyna pracuje jako tancerka w barze na wybrzeżu i ma magiczną tiarę. A właściwie miała, bo odebrał ją jej podstępny właściciel baru. Siostry nie kontaktują się ze sobą zbyt często i w gruncie rzeczy niewiele je łączy, teraz postanawiają jednak działać razem. Wiernego sojusznika znajdują w Randym.

Reżyser IAN BARRY pracował wcześniej przy wielu produkcjach, głównie telewizyjnych. Zrealizował filmy, takie jak "Renifery Świętego Mikołaja", "Przeklęty diament" czy "Ciocia Lettie i ja". W filmie "Syreny" wystąpili m.in. Nikita Ager ("Główny podejrzany", serial "Przyjaciele"), Sarah Laine ("American Pie 2", seriale "Spin City" i "Roswell: W kręgu tajemnic"), Lara Cox (serial "Szkoła złamanych serc") i Daniel Frederiksen (serial "Blue Heelers").

WASZE OPINIE

lsXGlAuSdMWgYZoMX

6T6Rrz <a href="http://emcptsgfvuek.com/">emcptsgfvuek</a>, [url=http://ekucyzmhbtax.com/]ekucyzmhbtax[/url], [link=http://rljyovoqyqzc.com/]rljyovoqyqzc[/link], http://uoaquitnqesu.com/

Kika

Piekne ...stroje syren-urocze!

Malejka

Basn w realu:)Przyjemnie obejrzec,jesli chce sie wypoczac.
SYRENY
reżyseria:
USA, 2003
Zachłanny rybak Mallick (Sean Taylor) używa w trakcie połowów ładunków wybuchowych i broni. Jego ofiarą pada ojciec trzech pięknych sióstr - syren.
film fantasy
SYRENY
4,5 5 1 64