PREMIERA

2014.07.09

CANAL+ PREMIUM

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti

Hiszpania, 2012

reżyseria:

obsada: , ,

gatunek: melodramat

Ocena filmu

0.00

Opis

Kontynuacja historii opowiedzianej w filmie "Trzy metry nad niebem", chłopak wraca do Barcelony po dwóch latach i spotyka dawną miłość.

Hache (Mario Casas) jest nieodpowiedzialnym buntownikiem z ogromnym apetytem na ryzyko, który zaspokajał w nielegalnych wyścigach motocyklowych. Po tym, jak zginął jego najbliższy przyjaciel Pollo, wyjechał do Londynu, zostawiając w Hiszpanii przyjaciół i rodzinę. Próbował tam zapomnieć nie tylko o tragedii, ale także o Babi (María Valverde), wykształconej dziewczynie z dobrego domu, w której się zakochał. Po dwóch latach powraca do Barcelony i do starego życia. Wkrótce poznaje Gin (Clara Lago), dziewczynę - tak jak on - pełną energii. Gin uwielbia dobrze się bawić i żyć bez ograniczeń. Dzięki niej, Hache zostawia wspomnienia za sobą i odnajduje szczęście. Wszystko zmienia się, gdy spotyka na imprezie Babi (María Valverde). Przypadkowe spotkanie z dawną miłością znów wywraca jego życie do góry nogami. Babi ułożyła sobie życie i jest zaręczona z innym mężczyzną. "Tylko ciebie chcę" jest kontynuacją losów bohaterów filmu "Trzy metry nad niebem" (Tres metros sobre el cielo).

WASZE OPINIE

Tuskobus

Ten film to kontynuacja filmu Trzy metry nad niebem (2010).
Pewnie dlatego w kilku migawkach pokazano co nieco z przeszłości bohatera dla tych
co nie oglądali pierwszej części.Która część lepsza?Dla mnie Trzy metry nad niebem.

pedro

Hiszpański melodramat z Barceloną w tle. Młody bokser powraca do stolicy Katalonii z Londynu, gdzie leczył serce po rozstaniu z dziewczyną. Teraz jej nie ma, poznaje inną. Czy to tylko fascynacja, czy miłość? Klasyczny romans z elementami kina sensacyjnego. Dobrze zagrany przez młode gwiazdy kina hiszpańskiego. Ogląda się całkiem dobrze.
Tylko ciebie chcę
Hiszpania, 2012
Kontynuacja historii opowiedzianej w filmie "Trzy metry nad niebem", chłopak wraca do Barcelony po dwóch latach i spotyka dawną miłość.
melodramat
Tylko ciebie chcę
4,0 5 1 187