PREMIERA

2011.12.03

CANAL+ PREMIUM

Uczciwy przekręt 3

Leverage III

USA, 2010

, , , , , ,

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial sensacyjny

czas trwania: 41 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Kolejna seria przygód Neda Forda i jego zespołu. Dzielny team jak zwykle ucieka się do niezwykłych metod walcząc z najróżniejszymi wyzyskiwaczami: od firm farmaceutycznych i skorumpowanych szefów wytwórni płytowych po chciwych sprzedawców samochodów.

ODCINEK 1. - Więzienie

Kara za niewinność
Nathan trafia do prywatnego więzienia. Odwiedza go Sophie, która przekazuje mu informacje, w jaki sposób grupa zamierza go uwolnić. Nathan chce jednak uczciwie odsiedzieć wyrok. Sophie nie rozumie tej decyzji. Na wszelki wypadek zostawia Nathanowi kiełbasę, w której ukryty jest komunikator, przez który będą mogli nawiązać kontakt. Nathan poznaje w więzieniu Billy'ego Eppinga, który otrzymał zaskakująco długi wyrok za przemyt alkoholu za granicę stanu. Nathan postanawia wyjaśnić tę sprawę. Grupa Forda przypuszcza, że naczelnik więzienia Adam Worth przekupił sędziów, żeby skazywali niewinne osoby, a więzienie było zawsze pełne. Pojawia się również tajemnicza Włoszka, która szantażuje grupę i zleca im złapanie przestępcy Damiena Moreau.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 3 grudnia 2011, 16:30


ODCINEK 2. - Zjazd absolwentów

Powrót do liceum
Haker Cyrus Madahvi próbuje włamać się do rządowego komputera, kiedy tajna policja wpada do pokoju, bije go i zabiera jego sprzęt. Cyrus jedzie do Bostonu, żeby spotkać się z Nathanem i Alekiem. Wyjaśnia, że rząd irański używa programu o nazwie Manticore do przechwytywania łączności elektronicznej i śledzenia dysydentów. Okazuje się, że program został stworzony przez amerykańską firmę Dubertech, należącą do Larry'ego Dubermana. Ekipa szybko zdobywa dowody przeciwko softwarowemu magnatowi. Serwer, z którego można usunąć Manticore znajduje się w biurze Dubermana. Biznesmen rozwija i kontroluje program na starym, lecz świetnie zabezpieczonym komputerze z lat 80. Alec nie może złamać głównego hasła. Nathan i Sophie zdają sobie sprawę, że wszystkie hasła odnoszą się do czasów spędzonych przez Dubermana w liceum. Organizują więc zjazd absolwentów i udając dawnych znajomych próbują zdobyć od Dubermana brakujące hasło.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 10 grudnia 2011, 16:30


ODCINEK 3. - Na własną rękę

Dawne życie Parker
Podczas włamania się do firmy Wakefield Agricultural Corporation Parker znika. Ekipa przeszukuje sekretne lokum partnerki, aby wyśledzić, co się z nią dzieje i ruszają na ratunek. Okazuje się, że zadaniem Parker jest złamanie Steranko, czyli najtrudniejszego systemu zabezpieczeń na świecie. W trakcie poszukiwań grupa poznaje Archie'ego Leacha, który dawno temu znalazł Parker jako dziecko na ulicach Nowego Jorku i wyszkolił na doskonałą złodziejkę. Teraz Archie otrzymał od tajemniczego pracodawcy zadanie wykradzenia kanistra z korporacji Wakefield. W przypadku niewykonania misji, miał utracić rodzinę. Ponieważ nie był w stanie sam złamać Staranko, poprosił o konsultację Parker. Dziewczyna zdecydowała, że sama wykona to zadanie, Staranko okazał się jednak trudniejszy niż myślała i znalazła się w pułapce, z której może ją wyciągnąć jedynie grupa. Podczas akcji wychodzą na jaw poważne nadużycia w Wakefield Agricultural Corporation.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 17 grudnia 2011, 16:30


ODCINEK 4. - Szeherezada

Nieznany talent Aleca
Reporterka Jane Akinyemi zwraca się do grupy Forda z prośbą o pomoc. Opowiada o Alexandrze Moto, który jest zaangażowany w przemyt diamentów i wykorzystuje do pracy dzieci. Mężczyzna jest bratem prezydenta Wadaty, którego planuje odsunąć od władzy. Zespół chce obrabować skarbiec skorumpowanego urzędnika. W celu zbliżenia się do Alexandra, Sophie zatrudnia się u niego jako specjalistka ds. public relations i wymyśla sposób na "ocieplenie" jego wizerunku: ma pomóc utalentowanemu muzykowi z Wadaty, którego udaje Alec. Chłopak ma zagrać w filharmonii dla prezydenta koncert na skrzypcach.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 24 grudnia 2011, 16:30


ODCINEK 5. - Na oślep

Potęga koncernów farmaceutycznych
Lisa Moore umiera nagle w niewyjaśnionych okolicznościach. 3 lata później jej siostra Ashley spotyka się z doktorem Robertsem, który ma wyjaśnić przyczynę śmierci dziewczyny. Podczas spotkania w kawiarni Ashley na chwilę odwraca się, żeby odebrać telefon. W tym czasie doktor znika, zostawiając jedynie kartkę z kilkoma nazwiskami. Po chwili dziewczyna musi uciekać przed tajemniczymi mężczyznami. Przypadkowo wpada na Aleca i Eliota, którzy ratują ją z opresji. Dziewczyna opowiada grupie Forda historię śmierci siostry. Lisa brała udział w badaniach, mających na celu wprowadzenie na rynek nowego leku o nazwie HT1. Kiedy dziewczyna zmarła, firma JRP Pharmaceutical, która prowadziła badania, nie chciała wziąć na siebie odpowiedzialności za jej śmierć i zaproponowała rodzinie ugodę. Ashley pozwała firmę, ale sprawę umorzono. Grupa Forda postanawia jej pomóc.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 31 grudnia 2011, 16:30


ODCINEK 6. - Studio nagrań

Nowa gwiazda muzyki country
Grupa Forda pomaga Kaye Lynn. Dziewczyna razem z bratem Shane'em pracowała dla Mitchella Kirkwooda, właściciela wytwórni muzycznej. Rodzeństwo pisało piosenki dla znanych artystów. Nagrali również płytę, ale zostali oszukani przez Kirkwooda. Właściciel wytwórni ukradł ich teksty oraz muzykę, a następnie zaczął szantażować. Doszło również do pobicia Shane'a, w efekcie którego chłopak trafił do szpitala z połamanymi rękoma. Grupa postanawia odzyskać płytę z muzyką rodzeństwa. W tym celu Eliot musi zostać gwiazdą muzyki country.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 7 stycznia 2012, 16:30


ODCINEK 7. - Wędkarze

Problemy z długami
Grupa Forda pomaga Claire Salazar i jej córce Lydii. Claire została oszukana przez mężczyznę, który przedstawił się jako Owens. Twierdził, że pracuje dla urzędu skarbowego i zagroził, że jeśli nie otrzyma karty kredytowej, to dom zostanie przejęty przez komornika na poczet długu Claire. Alec odkrywa, że oszustem jest Hugh Whitman, który pracował kiedyś dla urzędu, a teraz prowadzi własne biuro obrotu należnościami. Rozpoczyna się gra, w której stawką są pieniądze Claire, a przez moment także życie Elliota i Aleca.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 14 stycznia 2012, 16:30


ODCINEK 8. - Pełnym gazem

Okraść złodzieja samochodów
Policja z New Hampshire zatrzymuje Paula Mantlo, nauczyciela z Massachusetts. Mężczyzna zostaje oskarżony o kradzież samochodu, ale twierdzi, że jest niewinny. Z powodu niesłusznego oskarżenia zostaje zawieszony w pracy nauczyciela. Tłumaczy Nathanowi, że kupił używany samochód od firmy Penzer i nie wiedział, że był on kradziony. Okazuje się, że właścicielem firmy jest Duke Penzer, były kierowca wyścigowy, który kupuje kradzione samochody, rejestruje je w innych stanach i sprzedaje. W przeszłości Parker była złodziejką, dlatego zna dobrze środowisko i wie, jak wygląda działalność prowadzona przez Penzera. Grupa postanawia wykończyć Penzera, stając się dla niego konkurencją.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 21 stycznia 2012, 16:30


ODCINEK 9. - The Three-Card Monte Job

Nathan dostaje lekcję od ojca
Do grupy zwraca się Andrei, który został pobity przez rosyjskich bandytów w imieniu ich szefa. Mężczyźni wręczyli mu czerwoną komórkę i kazali czekać na telefon. Ostrzegli, że w przypadku sprzeciwu, skrzywdzą jego córkę. Okazuje się, że Andrei nie jest jedynym szantażowanym. Rosyjska mafia zmusza niewinnych ludzi do popełniania przestępstw, unikając w ten sposób ryzyka aresztowania. Niespodziewanie wychodzi na jaw, że w proceder zamieszany jest ojciec Nathana, który niedawno wyszedł z więzienia i planuje kolejną akcję. Kluczem do poznania planów przestępców jest gra karciana, której ojciec uczył Nathana w dzieciństwie.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 28 stycznia 2012, 16:30


ODCINEK 10. - Pod ziemią

Ciężka praca pod ziemią i nowe wyzwanie dla Parker
Troy to pracownik kopalni węgla, w której 2 lata wcześniej doszło do wybuchu, w wyniku którego zginęło jego 12 kolegów. Przyczyną było zbyt wysokie stężenie metanu. Troy opowiada grupie Nathana, że właściciel kopalni Dan Blackwell otrzymał od rządu duże wsparcie finansowe na modernizację i poprawę bezpieczeństwa. Pracownicy nie zauważyli jednak żadnej zmiany w kopalni. Blackwell wykorzystał pieniądze w celu przekupienia prokurator generalnej Debry Pierce. W ciągu 2 lat Blackwell otrzymał 400 pozwów, jednak dzięki Pierce wszystkie zostały oddalone. Grupa postanawia oskarżyć Blackwella i Pierce o nielegalne wykorzystywanie pieniędzy przeznaczonych na kampanię polityczną. Parker zostaje asystentką Pierce'a, natomiast Sophie postanawia sprzedać Blackwellowi fałszywą informację o drogocennym kruszcu, znajdującym się w jego kopalni.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 4 lutego 2012, 16:50


ODCINEK 11. - Rashomon

Wspomnienia z przeszłości
W bostońskim muzeum jest wystawiany Dagger of Aqu'abi, który został piec lat wcześniej skradziony przez nieznanego sprawcę. Każdy z ekipy Forda twierdzi, że tego dokonał. Postanawiają opowiedzieć swoje wersje, a Nate ma zadecydować, czyja wersja jest najbliższa prawdy.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 11 lutego 2012, 16:50


ODCINEK 12. - Król Jerzy

Dzieci - przemytnicy
Grupa Leverage wpada na trop Johna Douglasa Kellera, jednego z ludzi Damiena Moreau, którego nieustannie ścigają na zlecenie Włoszki. Keller, który przemyca antyki z Bagdadu właśnie wylądował w Bostonie. Nate uznaje, że najlepszym miejscem, aby zbliżyć się do niego jest lotnisko, kiedy jeszcze nie ma przy sobie ochroniarzy. Tuż przed wykonaniem zadania Eliota zaczepia jednak dziewczynka, która prosi go o pomoc w znalezieniu rodziny. Nagle włącza się alarm i A'yan zostaje aresztowana. Hardison dowiaduje się, że Keller wraz z całym ładunkiem zmierza na aukcję do Londynu. Sophie chce zobaczyć się z małą, ale Nate ostrzega ją, że dziewczynka jest pod ścisła ochroną i lepiej porozmawiać z jej rodziną. PREMIERA: CANAL+, sobota, 18 lutego 2012, 16:50


ODCINEK 15. - Wielki wybuch

Bateria cenniejsza niż życie
Nate spotyka się z Włoszką, która informuje go o planowanym pobycie w mieście Damiena Moreau. Tymczasem w laboratorium Departamentu Obrony dochodzi do zamachu na tamtejszej pracownicy Yasmin. Od śmierci w wybuchu ratują ją Parker, Eliot i Alec. Kobieta dowiaduje się, że to Moreau chce jej śmierci. Zaskoczona oznajmia, że wszystko nad czym pracuje to bateria.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 10 marca 2012, 16:50


ODCINEK 16. - San Lorenzo

Starcie w San Lorenzo
W San Lorenzo zbliżają się wybory prezydenckie. Gdy Nate przybywa tam z ekipą, okazuję się, że ścigany przez nich Damien Moreau finansuje człowieka o imieniu Ribera, który jest aktualnie najważniejszym kandydatem na prezydenta. Jeśli uda mu się wygrać, Moreau stanie się nietykalny. Aby pozbyć się wroga, Nate z przyjaciółmi stara się pomóc generałowi Floresowi. Próbują go ukryć, gdyż Ribera stara się pozbyć wszystkich kontrkandydatów. Jednak podczas jednej z wideorozmów Flores zostaje napadnięty przez ludzi Damiena. Nate musi szybko znaleźć sposób, aby ocalić swojego człowieka oraz ostatecznie rozprawić się z najpotężniejszym wrogiem.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 17 marca 2012, 16:30OGLĄDAJ MAGAZYN AKTUALNOŚCI FILMOWE

CZYTAJ BLOGI FILMOWE CANAL+

Uczciwy przekręt 3
USA, 2010
Kolejna seria przygód Neda Forda i jego zespołu. Dzielny team jak zwykle ucieka się do niezwykłych metod walcząc z najróżniejszymi wyzyskiwaczami: od firm farmaceutycznych i skorumpowanych szefów wytwórni płytowych po chciwych sprzedawców samochodów.
serial sensacyjny
Uczciwy przekręt 3
4,8 5 1 9