PREMIERA

2013.08.13

CANAL+ PREMIUM

Uwięzieni

Stash House

USA, 2012

reżyseria:

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: thriller

czas trwania: 99 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Emma (Briana Evigan) i David Nash (Sean Faris) kupują po okazyjnej cenie nowy dom. Piękny, położony w spokojnej dzielnicy, wydaje się młodej parze idealnym nabytkiem.

Już podczas pierwszej wizyty odkrywają jednak w ścianach heroinę ukrytą. Zanim małżonkowie powiadamiają o znalezisku policję, na miejscu zjawia się dwóch zawodowych zabójców - Ray Jaffe (Jon Huertas) i Andy Spector (Dolph Lundgren). Grożąc Nashom bronią, zaczynają więzić ich w domu. Okazuje się, że budynek jest nie tylko składem heroiny, ale także centrum operacyjnym narkotykowego kartelu.

Połączenie "Osaczonego" z "Azylem" - porównanie, które pojawiło się w jednej z recenzji - daje dobre pojęcie o tym, czego należy oczekiwać po elektryzującym thrillerze "Uwięzieni". Historia młodego małżeństwa, które zostaje uwięzione w nowo kupionym domu i zmuszone do rywalizacji z duetem brutalnych przestępców została wyreżyserowana przez EDUARDO RODRIGUEZA, którego horror "Córka" rywalizował swego czasu o Złotą Palmę w kategorii filmów krótkometrażowych. W filmie można zobaczyć znanego aktora kina akcji, Szweda Dolpha Lundgrena ("Rocky IV", "Drzewo Jozuego", "Uniwersalny żołnierz"), jak również Brianę Evigan ("Step Up 2", "Powrót zła", "Ty będziesz następna"), Seana Farisa ("Po prostu walcz!", "Śmiertelna pogoń") i Jona Huertasa (seriale "Generation Kill - Czas wojny", "Castle"). "Uwięzieni" są niewątpliwie atrakcyjną propozycją dla wielbicieli kina z dreszczykiem. Film warto obejrzeć choćby po to, by przekonać się, jak radzi sobie ponad pięćdziesięcioletni dziś Lundgren, przechodzący renesans kariery za sprawą roli w obu częściach superprodukcji Sylvestra Stallone'a "Niezniszczalni".


CZYTAJ BLOGI FILMOWE CANAL+

WASZE OPINIE

lars

ale kicha..
Uwięzieni
reżyseria:
USA, 2012
Emma (Briana Evigan) i David Nash (Sean Faris) kupują po okazyjnej cenie nowy dom. Piękny, położony w spokojnej dzielnicy, wydaje się młodej parze idealnym nabytkiem.
thriller
Uwięzieni
3,1 5 1 11