PREMIERA

2003.08.17

CANAL+ PREMIUM

WIELKI PODRYW

Heartbreakers

USA, 2001

reżyseria:

obsada: , , ,

Obsada filmu

gatunek: komedia

czas trwania: 118 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Matka i córka, dwie tyleż piękne co bezwzględne oszustki w doskonale zaplanowanych oszustwach matrymonialnych znalazły sposób na dostatnie życie.

Plan jest prosty. Jednego dnia mamusia Max (Sigourney Weaver) wychodzi za mąż za przystojnego Deana (Ray Liotta) a następnego nakrywa wiarołomnego małżonka zabawiającego się z sekretarką. Biedak nawet nie podejrzewał, że zatrudnił córkę nowopoślubionej żony, uroczą 20-letnią Page (Jennifer Love Hewitt). Potem następuje szybki rozwód i obie panie, bogatsze o nowy samochód i sporą sumę pieniędzy wyruszają w poszukiwaniu nowego męża. Ich motto brzmi: prawdziwa kobieta nigdy za siebie nie płaci. Na stacjach benzynowych korzystają z "wypożyczonych" kart kredytowych. W restauracjach do jedzenia dosypują odrobinę tłuczonego szkła i zamiast rachunku dostają butelkę wina wraz ze szczerymi przeprosinami. Jednak Page powoli ma już dość takiego życia i pragnie skończyć z niemoralnym procederem. Na dodatek interesy oszustek idą coraz gorzej. Decydują więc, że następne małżeństwo będzie ostatnim. Max ma zamiar stanąć na ślubnym kobiercu z podstarzałym milionerem (Gene Hackman), zaś Page zarzuca sieć na właściciela luksusowej restauracji. Jednak nieprzewidziane problemy stawiają cały plan pod znakiem zapytania. Jednym z tych problemów jest zakochany Dean, który wyruszył w pościg za byłą żoną.

WASZE OPINIE

krzychu

Naprawdę świetna komedia , polecam :)

letti

Dobry film z momentami naprawdę śmiesznymi scenami :) lekka komedia na samotne wieczory :)

Maciejsztuk

Film przecietny, ktory ma cos w sobie ale bez przesady. W wolnym czasie obejrzalbym cos innego, ale w ostatecznosci Wielki Podryw jest dobry. Jedynie jennifer przyciaga, ale niestety tylko figurą :))
WIELKI PODRYW
reżyseria:
USA, 2001
Matka i córka, dwie tyleż piękne co bezwzględne oszustki w doskonale zaplanowanych oszustwach matrymonialnych znalazły sposób na dostatnie życie.
komedia
WIELKI PODRYW
4,5 5 1 76