PREMIERA

2004.11.24

CANAL+ PREMIUM

WROBIENI

Framed

USA, 2002

reżyseria:

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: film sensacyjny

czas trwania: 88 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Nowojorski detektyw Mike Santini (Rob Lowe) spędza wraz z żoną Alice (Alicia Coppola) wakacje w Nassau. W urokliwej zatoce jest zakotwiczonych wiele luksusowych jachtów.

Na jednych z nich Santini dostrzega niejakiego Eddie'ego Meyersa (Sam Neill), od dłuższego czasu poszukiwanego przez policję w Nowym Jorku. Przed laty miał on pełnić rolę kluczowego świadka w dużym procesie o pranie brudnych pieniędzy. Nie stawił się jednak na żadną rozprawę i zniknął bez śladu. Detektyw aresztuje Meyersa, który niechętnie zgadza się na współpracę z policją. Ale ma jeden warunek - będzie składał zeznania tylko przed Santinim. Młody detektyw nie podejrzewa, że w ten sposób staje się marionetką w rękach groźnego przestępcy.

Reżyser DANIEL PETRIE JR. to twórca kasowych hitów tj. "Szkoła wyrzutków", "Służba nie drużba" czy "Śmiertelna cisza". Odtwarzający rolę Meyersa Sam Neil stawiał pierwsze kroki w filmowym biznesie jako reżyser filmów dokumentalnych. W wieku 30 lat pojawił się po raz pierwszy przed kamerą w dramacie "Śpiące psy", a popularność zyskał dzięki kolejnym filmom: "Moja wspaniała kariera" i "Omen III". W bogatej filmografii ma tytuły tj. "Polowanie na Czerwony Październik", "Fortepian", "Zaklinacz koni", "Człowiek przyszłości", "Jurassic Park" i "Jurassic Park III". Partnerujący mu 40-letni dziś Rob Lowe w latach 80. uchodził za jednego z najatrakcyjniejszych mężczyzn świata. Wówczas też - dzięki filmom "Outsiders", "Hotel New Hampshire", "Ognie św. Elma" i "Youngblood" - był idolem kilkunastolatków. W dorobku ma również m.in. "Kontakt", "Szkołę stewardes", serię "Austin Powers" i serial "Prezydencki poker".

WASZE OPINIE

Magia

lekki, łatwy i przyjemny filmik :)))))))))
a Piotr z Łodzi się nie zna!!!

Piotr

Film do kitu :(
WROBIENI
reżyseria:
USA, 2002
Nowojorski detektyw Mike Santini (Rob Lowe) spędza wraz z żoną Alice (Alicia Coppola) wakacje w Nassau. W urokliwej zatoce jest zakotwiczonych wiele luksusowych jachtów.
film sensacyjny
WROBIENI
3,8 5 1 5