PREMIERA

2011.03.23

CANAL+ PREMIUM

Zabójcze kłamstwa

Lies & Illusions

USA, 2009

reżyseria:

obsada: , , ,

Obsada filmu

gatunek: thriller/film akcji

czas trwania: 89 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Wes Wilson (Christian Slater) jest autorem bestsellerowego poradnika na temat udanych związków. W czasie przyjęcia z okazji sukcesu książki oświadcza się narzeczonej Samancie (Sarah Ann Schultz). Szczęście nie trwa jednak długo.

Po opuszczeniu imprezy para pada ofiarą brutalnego ataku. Nieznani sprawcy porywają Samanthę, a Wes popada w depresję, obwiniając się za tragedię, której nie zapobiegł. Po roku Samantha zostaje oficjalnie uznana za zmarłą. Wes dziedziczy cały jej majątek, w tym należący do niej, znaleziony przypadkiem arsenał broni. Wkrótce na jego drodze pojawia się gangster Isaac (Cuba Gooding Jr.). Twierdzi, że narzeczona Wesa przywłaszczyła sobie należące do niego diamenty. Zszokowany Wes zaczyna zdawać sobie sprawę, że kobieta, którą kochał, miała przed nim wiele sekretów.

Utrzymane w szaleńczym tempie "Zabójcze kłamstwa" wyreżyserował TIBOR TAKÁCS, Węgier od lat pracujący w Los Angeles, gdzie specjalizuje się w produkcjach rozrywkowych, ale próbuje sił w różnych gatunkach filmowych. W dorobku ma zarówno horrory ("Wrota", "Władca komarów"), filmy science fiction ("Czarna dziura"), jak i familijne komedie ("Była sobie gwiazdka"). Nie obce jest mu również klasyczne kino akcji, o czym świadczą takie tytuły, jak "Żmija" czy właśnie "Zabójcze kłamstwa". Na planie filmu spotkały się dwie aktorskie znakomitości, których największe sukcesy przypadły na lata 90. W rolę pisarza wplątanego w hitchcockowską intrygę wcielił się Christian Slater ("Robin Hood: Książę złodziei", "Wywiad z wampirem", "Tajna broń"). Ekranowym prześladowcą postaci przez niego granej jest gangster w wykonaniu Cuby Goodinga Jr., który ma na koncie m.in. oscarową kreację w "Jerry Maguire" i równie mocno chwalony występ w głośnych "Chłopakach z sąsiedztwa".

WASZE OPINIE

BeruZadra

Gniot, kicz, tandeta... Zastrzegam, że wyrażam się pozytywnie. Film jest nudny i razi amatorszczyzną. To definicja szmiry. Jest tak kiczowaty w swojej kiczowatości, że nie wart jest, by nazywać go po imieniu. Chłam zupełny na który nie warto tracić czasu. Jeśli jednak znajdzie się desperat, który jednak zechce ten TFUr obejrzeć - mam dla niego radę: Wyjdź na spacer, wyjdź z domu, usiądź gdzieś w kącie i zaczekaj aż ci przejdzie.

koralik7

Jedni chwlą drudzy nie film to przeważnie zmyślona historia a czy ktoś z was zastanawiał się naprawde co go czeka [url=http;//poznajdate.com/izoxq.html]cojestpośmierci[/url] tak jak w filmie przewidzi date swojej śmierci no i czy obudzi się jako zombi czy też wampir

GAZO

Ogromna fala przewidywalnej nudy zalała mnie już po 30 minutach
musiałem się przebrać i dogorywać do końca tej nędzy.
Najgorsze jest to, że ten film ma całkiem przyzwoitą obsadę.
Nie polecam!!!!!!!!!!!!!
Zabójcze kłamstwa
reżyseria:
USA, 2009
Wes Wilson (Christian Slater) jest autorem bestsellerowego poradnika na temat udanych związków. W czasie przyjęcia z okazji sukcesu książki oświadcza się narzeczonej Samancie (Sarah Ann Schultz). Szczęście nie trwa jednak długo.
thriller/film akcji
Zabójcze kłamstwa
1,0 5 1 1