PREMIERA

2013.05.02

CANAL+ PREMIUM

Zeszłej nocy

Tales Of The Night

USA/Francja, 2010

reżyseria:

obsada: , , ,

Obsada filmu

gatunek: melodramat

Ocena filmu

0.00

Opis

Nowy Jork. Młodzi małżonkowie, Michael (Sam Worthington) i Joanna (Keira Knightley) Reed, tworzą piękną i z pozoru bardzo szczęśliwą parę.

Podczas spotkania organizowanego przez znajomych Michaela, Joanna jest świadkiem dwuznacznej sytuacji pomiędzy mężem a jego bardzo atrakcyjną współpracowniczką Laurą (Eva Mendes), o której Michael nigdy wcześniej nie wspominał. Następnego dnia oboje wyjeżdżają w podróż służbową. Joanny jest zaniepokojona. Spotyka dawną, nie całkiem zapomnianą miłość, Aleksa (Guillaume Canet). Tej nocy Michael i Joanna muszą zmierzyć się z ogromną pokusą, by dowiedzieć się, kim są naprawdę.


CZYTAJ BLOGI FILMOWE CANAL+

WASZE OPINIE

Tufta

Feministyczny,rasistowski film który gloryfikuje kobiety.Że to niby zawsze facet jest ten zły.Ci którzy
jeszcze nie mieli do czynienia z kobietą to wiedzcie ,że to one są katalizatorem całego zła na
świecie.Omijajcie je wielkim łukiem a gdy Was zaczepią udajcie psychicznego gdyż inaczej Was
......nie napisze co Was bo to jest strasznie straszne.

Blue-Grey

Niezłe aktorstwo, miękkie tonacje niebieskawych światłocieni oraz niegłupie, dobrze napisane dialogi to chyba największe atuty tego kameralnego, psychologicznego studium o wierności i zdradzie, o pragnieniu prawdy w miłości i o konieczności kłamstw - niby dla dobra tejże miłości...

A [link=Keira Knightley]http://www.keiraknightley.com[/link] i [link=Eva Mendes]http://www.imdb.com/name/nm0578949[/link] - co już powyżej decenił Rass - obydwie prześliczne. Nie dziwię się bohaterom filmu, że mają z nimi moralne problemy...

pedro

Obejrzałem te film i wydał mi się nużący. Historia dość prosta, a jej akcja dzieje się w ciągu jednego dwóch dni. Niestety film jest przegadany, a po 30 min. wiemy co może stać się dalej. Zgodzę się, że mamy ładne aktorki i to wszystko.
Zeszłej nocy
reżyseria:
USA/Francja, 2010
Nowy Jork. Młodzi małżonkowie, Michael (Sam Worthington) i Joanna (Keira Knightley) Reed, tworzą piękną i z pozoru bardzo szczęśliwą parę.
melodramat
Zeszłej nocy
4,3 5 1 24