PREMIERA

2003.12.10

CANAL+ PREMIUM

ZNOWU BĘDZIE GWIAZDKA

Twice Upon A Christmas

USA, 2001

reżyseria:

gatunek: film familijny

czas trwania: 87 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Ciepła komedia familijna o rodzinnych kłopotach Świętego Mikołaja, którego skłócone latorośle mogą pozbawić dachu nad głową.

Kristin Claus (Kathy Ireland), córka Świętego Mikołaja, mieszka jako niania i przyjaciółka domu z rodziną Morganów. Pewnego dnia ojciec rodziny, Bill Morgan (John Dye) proponuje jej małżeństwo. Kristin staje przed poważnym dylematem. Przyjęcie oświadczyn Billa oznacza dla niej odcięcie się od prawdziwej rodziny i zrezygnowanie z nieśmiertelności na rzecz uczucia do zwykłego człowieka. W końcu zwycięża miłość i na najbliższe Święta Bożego Narodzenia zostaje wyznaczona data ślubu. Ale zanim to nastąpi rodzina Morganów postanawia dowiedzieć się całej prawdy o przeszłości Kristin. W tym samym czasie na Biegunie Północnym następuje szereg nieprzyjemnych wydarzeń. To efekty działania złośliwej siostry Kristin, Rudolfy (Mary Donnelly Haskell). Jej plany mogą zniszczyć Święta Bożego Narodzenia. Rudolfa chce wybudować na Biegunie centrum gier i rozrywek, nie zwracając uwagi na to, że w ten sposób jej ojciec - czyli Święty Mikołaj - zostanie pozbawiony rodzinnego domu. Kristin nie może dopuścić, by Rudolfa zrealizowała swoje zamiary. Całą sprawę komplikuje jeszcze fakt, że Kristin musi wrócić na czas, by uczestniczyć w swoim weselu.

"Znowu będzie gwiazdka" to kontynuacja wcześniejszego o rok telewizyjnego przeboju "Once Upon a Christmas". W roli Kristin Claus wystąpiła ponownie była modelka Kathy Ireland, znana u nas między innymi z komedii "Strzelając śmiechem".
ZNOWU BĘDZIE GWIAZDKA
reżyseria:
USA, 2001
Ciepła komedia familijna o rodzinnych kłopotach Świętego Mikołaja, którego skłócone latorośle mogą pozbawić dachu nad głową.
film familijny
ZNOWU BĘDZIE GWIAZDKA
1,0 5 1 1