„CARLOS” ATAKUJE MEDIA - NOWA KAMPANIA CANAL+

pt 11 marca 2011

W piątek, 11 marca rusza wizerunkowa kampania reklamowa CANAL+, w której stacja promuje film własnej produkcji „Carlos”. Kampania, oparta na koncepcji „Emocje, jak żadne inne”, wspiera pozycjonowanie CANAL+ jako telewizji premium o najbogatszej i ekskluzywnej ofercie filmowo-sportowej.

Działania 360º, które obejmą prasę, telewizję, kino, outdoor i Internet, odwołują się do wyprodukowanego przez CANAL+ filmu „Carlos”. Widzowie stacji obejrzą premierowo wersję pełnometrażową już 26 marca, a w maju także 3-odcinkowy miniserial.
Filmowa biografia „twórcy” międzynarodowego terroryzmu, działającego pod pseudonimem „Szakal” Ilicha Ramíreza Sáncheza została nagrodzona m.in. Złotym Globem, a odtwórca głównej roli w tym filmie Édgar Ramírez otrzymał za nią Cezara 2011 w kategorii Najlepszy Nowy Aktor.

W kampanii telewizyjnej zostanie wykorzystany 30-sekundowy spot pt. „Więzień” wyreżyserowany przez Piotra Trzaskalskiego i zrealizowany przez studio Pro Production. Reklama będzie emitowana od 18 marca m.in. w TVP, Polsacie, pakiecie kanałów TVN i Discovery.Startująca 11 marca kampania prasowa obejmie m.in. Gazetę Wyborczą, Rzeczpospolitą, Newsweek, Politykę, Tele Tydzień i To&Owo. Jeden z layoutów reklamowych nawiązuje do prawdziwego doniesienia prasowego z lat 70. na temat zamachu przeprowadzonego przez Carlosa.Komunikacja w Internecie będzie odbywać się na największych portalach WP, Onet, Interia oraz serwisach Filmweb i YouTube. Wspomogą ją także działania na Facebooku. Na potrzeby promocji filmu „Carlos” została również utworzona strona internetowa www.carlos.canalplus.pl.Kreację i strategię kampanii przygotowała agencja Change Integrated. Media zaplanował dom mediowy ZenithOptimedia Group. Kreację strony www.carlos.canalplus.pl przygotowało Studio K na zlecenie CANAL+ Cyfrowego.
POLECANE

 

Supernova

PT / 25 WRZEŚNIA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

PT / 25 WRZEŚNIA / 22:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM