„KREW Z KRWI” – CANAL+ ODKODUJE PIERWSZY ODCINEK SERIALU

śr 21 marca 2012

Premiera serialu na antenie CANAL+ odbędzie się 11 kwietnia, o godz. 21.00. Odkodowany sygnał zostanie udostępniony zarówno abonentom CYFRY+, jak i sieciom kablowym. Od 20 marca działa oficjalna strona internetowa www.krewzkrwi.pl, która zawiera obszerne informacje o produkcji, ekskluzywną galerię zdjęć i materiały video.

„KREW Z KRWI” to utrzymana w klimacie dramatu sensacyjnego ośmioodcinkowa produkcja CANAL+ w reżyserii Xawerego Żuławskiego, w której występują uznani aktorzy filmowi i teatralni. Główną rolę zagrała Agata Kulesza, która otrzymała właśnie nagrodę Polskiej Akademii Filmowej - Orła 2012 za najlepszą rolę kobiecą w filmie „Róża”. W serialu partnerują jej uznani artyści filmowi i teatralni, m.in. Aleksander Domogarov, Łukasz Simlat, Iza Kuna, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Iwona Bielska, Małgorzata Buczkowska, Andrzej Andrzejewski, Jerzy Grałek, Zbigniew Stryj, a także obiecujący aktorzy najmłodszego pokolenia: Maciej Musiał i Małgorzata Kozłowska.


Pełne kompendium wiedzy o serialu znajduje się w serwisie www.krewzkrwi.pl, w tym materiały typu making of, wypowiedzi twórców i aktorów, opisy postaci czy ekskluzywne galerie zdjęciowe. Serwis będzie sukcesywnie wzbogacany o trailery i opisy poszczególnych odcinków. Fani serialu będą mogli pobrać multimedia związane z produkcją – tapety, wygaszacze ekranu oraz prowadzić dyskusje na forum.


Grafikę serwisu zaprojektował Dział Kreacji spółki CANAL+ Cyfrowy. Projekt zrealizowała firma SOJUZ studio.

POLECANE

 

Parasite

CZ / 4 CZERWCA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Ból i blask

WT / 2 CZERWCA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

Legiony

ND / 31 MAJA / 21:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Maiden

ND / 31 MAJA / 13:30 / CANAL+ DOKUMENT