„LATAJĄCA MASZYNA 3D” - KORPODUKCJA CANAL+ WCHODZI DO KIN. STACJA ZAPRASZA NA POKAZY SPECJALNE

pn 31 października 2011

4 listopada odbędzie się premiera „Latającej maszyny 3D”, międzynarodowej produkcji współfinansowanej przez CANAL+. Z tej okazji stacja zaprasza swoich widzów na pokazy filmowe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Białymstoku.


Zaangażowaliśmy się z entuzjazmem w ten projekt, doceniając jego znaczenie dla promocji polskiej kultury. Muzyka Chopina, skala, oryginalność i walory wizualne stanowią o wyjątkowości tej animacji – mówi Beata Ryczkowska, Dyrektor Pionu Programowego spółki CANAL+ Cyfrowy. I dodaje: - Serdecznie zapraszamy do kin, gdzie już dziś można podziwiać efekty dwuletniej pracy międzynarodowej ekipy twórców. Równocześnie chcemy poinformować naszych abonentów, że już w przyszłym roku zobaczą ten film jako pierwsi na małym ekranie i to w trójwymiarze.


Z okazji premiery kinowej abonenci CANAL+ organizuje specjalne pokazy kinowe dla swoich abonentów. W konkursach na swojej stronie www, na facebooku, w serwisach internetowych (m.in. na portalach cojestgrane.pl, Stopklatka, MMSilesia.pl), rozgłośniach radiowych (w Radiu Kolor, Radiu ZET) i w prasie regionalnej (m.in. Kurierze Porannym) można wygrać bilety na pokazy w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Białymstoku.


„Latająca maszyna” to międzynarodowe przedsięwzięcie zrealizowane z okazji jubileuszu 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina, wyprodukowane techniką lalkowej animacji poklatkowej 3D. Na fabułę filmu składają się dwie historie, w których kluczową rolę odgrywa tytułowa machina, unosząca bohaterów w podniebną odyseję. W części pierwszej dwójka dzieci odnajduje stary fortepian, który skrywa niezwykłą tajemnicę. Instrument zamienia się w latającą maszynę i zabiera bohaterów w pełną przygód podróż po Europie. W części drugiej - londyńska bizneswoman Georgie, para jej dzieci oraz pianista Lang Lang zostają wciągnięci do świata animowanego filmu 3D, gdzie czeka ich misja sprowadzenia latającej machiny z powrotem do Polski.


Więcej informacji o filmie na stronie www.canalplus.pl/film/latajaca-maszyna


POLECANE

 

Supernova

PT / 23 PAŹDZIERNIKA / 21:55 / CANAL+ FILM
 

Obywatel Jones

ND / 25 PAŹDZIERNIKA / 20:00 / CANAL+ DOKUMENT
 

John Wick 3

SO / 31 PAŹDZIERNIKA / 22:50 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 30 PAŹDZIERNIKA / 00:20 / CANAL+ PREMIUM