„SIMPSONOWIE XXI” ORAZ „SOUTH PARK XIII” W WAKACJE W CANAL+

cz 24 czerwca 2010

W lipcu i sierpniu CANAL+ na specjalne życzenie swoich abonentów przypomni najnowszą serię „Simpsonów” oraz ostatni wyprodukowany w całości sezon „South Parku”.

Pierwszy odcinek 21. sezonu „Simpsonsów” pojawi się w czwartek 8 lipca o 20:10. Kolejne będą nadawane w dni powszednie o tej samej porze, w stałym paśmie zarezerwowanym dla tego kultowego serialu. „South Park XIII” powraca na antenę 7 lipca o 22:40. W każdą środę po wieczornej premierze filmowej będą nadawane dwa kolejne odcinki serii. Obie produkcje zostaną powtórzone na specjalne życzenie widzów, którym nie udało się obejrzeć wszystkich epizodów wiosną i mają nadzieję, że w wakacje nadrobią zaległości.Dotychczas CANAL+ wyemitował wszystkie pełne sezony„Simpsonów” i
„South Parku” i od lat wprowadza na antenę jako pierwszy w Polsce najnowsze części obu serii. Seriale są bowiem istotną częścią programu CANAL+. Stacja wybiera do emisji najciekawsze propozycje wchodzące na amerykański rynek, które stają się potem wielkimi przebojami również w Polsce. Tak było m.in. z „Przez 24 godziny”, „Detektywem Monkiem”, „Rockefeller Plaza 30” czy „Mentalistą”, serialami które miały polską premierę telewizyjną w CANAL+, a kolejne ich sezony są pokazywane wkrótce po pojawieniu się ich za oceanem. Obecnie w czwartkowe wieczory prezentowana jest 2. seria „Mentalisty”, w sobotnie popołudnia finałowy sezon „Detektywa Monka”, a już w sierpniu pojawi się 4. część „Rockefeller Plaza 30” i 2. odsłona „Uczciwego przekrętu” z Timothym Huttonem. Dbając o różnorodność programową CANAL+ prezentuje także najlepiej oceniane przez widzów i krytykę produkcje anime. W środowe wieczory widzowie stacji mogli obejrzeć takie serie, jak „Ergo Proxy”, „Wolf’s Rain”, „Baccano!” czy „Tajemniczy Samuraj”, a po wakacjach zostanie wznowiona emisja „Mononoke”.
POLECANE

 

Jojo Rabbit

SO / 26 WRZEŚNIA / 18:10 / CANAL+ PREMIUM
 

Sługi wojny

PN / 28 WRZEŚNIA / 01:35 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

PN / 21 WRZEŚNIA / 07:45 / CANAL+ PREMIUM