„WKRĘCENI 2” ORAZ INNE POLSKIE KOMEDIE W GWIAZDORSKIEJ OBSADZIE TYLKO W CANAL+

śr 9 grudnia 2015

Pierwszy dzień Nowego Roku upłynie w CANAL+ pod znakiem zwariowanej komedii pomyłek „Wkręceni 2” z Barbarą Kurdej-Szatan, Małgorzatą Sochą i Pawłem Domagałą. Film był frekwencyjnym hitem, przyciągając do kin blisko 770 tys. widzów, a jego pierwsza część wciąż króluje w rankingach oglądalności CANAL+ 2015 roku. „Wkręceni 2” po raz pierwszy w telewizji w piątek, 1 stycznia, o 21:00 tylko w CANAL+.

Wkręceni 2

Amatorów dobrej rozrywki stacja zaprasza także na premiery telewizyjne komedii: „Pani z przedszkola” (sobota 19 grudnia, 21:00) z Karoliną Gruszką, Agatą Kuleszą i Adamem Woronowiczem oraz „Dzień dobry, kocham Cię!” (niedziela 27 grudnia, 21:00) z Olgą Bołądź, Łukaszem Garlickim i Barbarą Kurdej-Szatan.


„Wkręceni 2” Piotra Wereśniaka to kontynuacja jego głośnej komedii „Wkręceni”, której telewizyjną premierę w CANAL+ w 2015 roku obejrzało 250 tys. widzów. Liczba ta stanowi rekord oglądalności filmowych premier całego roku na antenie stacji oraz wynik lepszy od oglądalności np. premiery filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” Petera Jacksona. Na popularność komediowego cyklu Wereśniaka składają się: doborowa, gwiazdorska obsada (w drugiej części widzowie zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan, Małgorzatę Sochę, Annę Muchę, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Bartosza Opanię i Pawła Domagałę), pełna zwrotów akcji fabuła, zabawne gagi i dialogi. Premiera telewizyjna w piątek, 1 stycznia, o 21:00 tylko w CANAL+.Dzień dobry kocham Cię

O tym, że polskie kino rozrywkowe cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, świadczy też frekwencyjny sukces komedii romantycznej „Dzień dobry, kocham Cię!”. W kinach obejrzało ją ponad 610 tys. osób. W główne role wcielili się Barbara Kurdej-Szatan i znany z seriali „Wszystko przed nami” i „Cisza nad rozlewiskiem” Aleksy Komorowski. Partnerują im: Olga Bołądź, Paweł Domagała, Anna Dereszowska, Łukasz Garlicki, Weronika Książkiewicz oraz Maciej Musiał. „Dzień dobry, kocham Cię!” po raz pierwszy w telewizji w niedzielę, 27 grudnia, o 21:00 tylko w CANAL+. Z kolei odrobinę nostalgii wywoła u widzów „Pani z przedszkola”, sentymentalna podróż do czasów PRL. Komedia została doceniona przez krytyków, otrzymując nominacje do Orłów za role Karoliny Gruszki, Agaty Kuleszy i Adama Woronowicza. W filmie ciekawe postacie stworzyli też m.in. Łukasz Simlat i królowa polskiej sceny, Krystyna Janda. Premiera telewizyjna w sobotę, 19 grudnia, o 21:00 tylko w CANAL+.Pani z przedszkola
„Pani z przedszkola”

Premiera: sobota 19 grudnia, 21:00

Marcin Krzyształowicz, reżyser wojennej „Obławy”, zabiera widzów do krainy dziecięcych wyobrażeń z czasów PRL. Lata 70. Kilkuletni Krzyś (India Dudek) obserwuje, jak życie jego rodziny zmienia się pod wpływem pięknej i tajemniczej przedszkolanki, pani Karoliny (Karolina Gruszka). Za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) - odkrywają, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli.


„Dzień dobry, kocham Cię!”

Premiera: niedziela 27 grudnia, 21:00

Szymon (Aleksy Komorowski) był zatwardziałym kawalerem, aż do momentu, kiedy przez przypadek wpadł na ulicy na zabawną i szaloną Basię (Barbara Kurdej - Szatan). Jednak wskutek pechowych zbiegów okoliczności chłopak traci z nią kontakt, a szansa na ponowne przypadkowe spotkanie jest nikła. Tymczasem piękną Basią zaczyna się interesować zamożny playboy (Łukasz Garlicki), któremu rodzice (Dorota Pomykała, Marian Dziędziel) postawili warunek: musi się ożenić, albo zostanie wydziedziczony z rodzinnego majątku. Jak potoczą się losy zakochanych? Czy Szymon odnajdzie Basię? Kogo wybierze dziewczyna?


„Wkręceni 2”

Premiera: piątek 1 stycznia, 21:00

Mija kilka lat od wydarzeń przedstawionych w pierwszej części filmu. Trójka przyjaciół rozstała się i rozjechała po świecie. W rodzinnej miejscowości pozostał tylko Tomek „Szyja” Zarówny (Paweł Domagała). Chłopak prowadzi spokojne życie, u boku despotycznej żony Jadźki (Barbara Kurdej - Szatan). Pewnego dnia „Szyja” poznaje agentkę gwiazd, piękną i seksowną Klementynę (Małgorzata Socha), która dostrzega, że chłopak jest łudząco podobny do znanego aktora. Namawia „Szyję” na wyjazd do stolicy, gdzie miałby zastępować zmęczonego ciągłym bywaniem na salonach gwiazdora. Tomek godzi się na ten pomysł. W Warszawie szybko poznaje smak sławy, zmieniając się w prawdziwego celebrytę, brylującego na bankietach i pozującego na „ściankach”. Jego nowe zajęcie nie podoba się jednak jego zazdrosnej żonie, która postanawia za wszelką cenę sprowadzić go do domu. Jak zakończy się warszawska przygoda „Szyi”?


POLECANE

 

Supernova

SO / 26 WRZEŚNIA / 20:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

ND / 27 WRZEŚNIA / 21:35 / CANAL+ FILM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM