BELFER – wszystkie odcinki w jedną noc. Spędź sylwestra w Dobrowicach!

pn 19 grudnia 2016

Czy wiesz już, kto zabił Asię Walewską? Chcesz ponownie spotkać się z „Belfrem” i sprawdzić, jakie tropy w sprawie mordercy zostawiali widzom scenarzyści? Najbliższa okazja już w sylwestrowy wieczór – CANAL+ SERIALE zaprasza na maraton wszystkich 10 odcinków „Belfra”. Sylwestrowa noc obfitować będzie w emocje także na pozostałych kanałach CANAL+.

Belfer


Maraton z serialem "Belfer"


Na każdym z czterech kanałów CANAL+ sylwestrowy wieczór będzie można przeżyć w innym klimacie. Najwięcej emocji dostarczy CANAL+ SERIALE i maraton z produkcją własną CANAL+ - „Belfer”. Początek 31 grudnia o godz. 20:00. Asia Walewska, uczennica klasy 2A liceum w Dobrowicach, ginie w tajemniczych i tragicznych okolicznościach. W tym samym czasie w miejscowości pojawia się Paweł Zawadzki, nauczyciel języka polskiego. Belfer na własną rękę postanawia odnaleźć mordercę Asi.

Serial kryminalny w reżyserii Łukasza Palkowskiego („Bogowie”) był najchętniej oglądaną produkcją w historii kanału, a nad rozwiązaniem intrygi zastanawiał się między innymi sam Robert Lewandowski. W roli głównej wystąpił Maciej Stuhr. Oryginalny scenariusz jest dziełem Jakuba Żulczyka i dramatopisarki Moniki Powalisz.

"Belfer" jest wciągającą intrygą, która emocjonuje od samego początku aż do końca - Filmweb.pl

Już dawno polski serial nie był tematem rodzinnych, koleżeńskich i medialnych rozmów – Wtelewizji.pl

"Belfer" jest jednym z lepszych seriali ostatnich lat, nie tylko ze względu na dobrze napisany i trzymający w napięciu scenariusz, ale przede wszystkim dzięki mistrzowskiej grze aktorskiej -
Naekranie.pl

Oglądanie produkcji CANAL+ w niedzielny wieczór stało się przez ostatnie 10 tygodni rytuałem, z którego nie chciałem rezygnować. A teraz pokażcie mi drugi taki polski serial, z którym macie podobnie -
Serialowa.pl

Sylwester z twardzielami w CANAL+


Noc mocnych wrażeń zapewni swoim widzom również CANAL+, który przygotował SYLWESTRA Z TWARDZIELAMI.

Bohaterami wieczoru, który rozpocznie się o godzinie 20:00, będą: dzielni, ale i nieco gapowaci policjanci z „Brygady ponad prawem”, nieustraszony „Łowca czarownic”, czyli Vin Diesel podróżujący między światami, walczący o przetrwanie Samuel L. Jackson w „Polowanie na prezydenta”, okrutny i szukający zemsty „John Wick” o aparycji Keanu Reevesa, a także bezwzględni gangsterzy Ronald i Reggie Kray, w których brawurowo wciela się Tom Hardy w filmie „Legenda”. Cykl zakończy spotkanie z „Rekinem z jeziora”.

Sylwester romantyczny w CANAL+ FILM


CANAL+ FILM zaprasza natomiast na SYLWESTRA ROMANTYCZNEGO, w czasie którego zaprezentuje sześć ciepłych i skłaniających do refleksji filmów o miłości.

Wieczór rozpocznie urzekająca komedia rodzinna prosto z Francji „Miłość od pierwszego dziecka” z nagrodzoną Cezarem za film „Wspominać rzeczy piękne” Isabelle Carré w roli głównej. Kolejnym prezentowanym obrazem będzie ekranizacja bestsellera Cecelii Ahern (autorki m.in. „P.S. Kocham Cię”) „Love, Rosie”. Na romantycznej mapie nie zabraknie również takich pozycji jak: „Seks, miłość i terapia” z laureatką Cezara Sophie Marceau i nominowanym do tej nagrody Patrickiem Bruelem w rolach głównych, „Miłosne antidotum”, czyli szwedzka komedia o trudach dojrzałego związku oraz ukazujący magiczny klimat francuskiej prowincji obraz „Cudowny smak faworków”. Ostatnim z serii romantycznym obrazem będzie kanadyjski romans „Z całego serca”. Start cyklu o godzinie 20:00.

Sylwester animowany w CANAL+ FAMILY


W tę wyjątkową noc nie zabraknie również miejsca dla animacji.

SYLWESTER ANIMOWANY na antenie CANAL+ FAMILY rozpocznie się o godzinie 20:00 prawdziwie nieziemską, nominowaną do Kryształowej Statuetki, produkcją twórców „Madagaskaru” - „Dom”. Głosu bajkowym postaciom użyczają m.in. gwiazda serialu „Teoria wielkiego podrywu” Jim Parsons, znany komik Steve Martin („Różowa pantera") oraz Rihanna. Na antenie także wielki powrót bohaterów kultowych opowieści rysunkowych, czyli „Fistaszki - wersja kinowa”. W programie również: komedia familijna producentów superprzeboju „Shrek”, czyli „Rabusie fistaszków”, historia potopu z perspektywy zwierząt w obrazie „Ups! Arka odpłynęła” oraz pełnometrażowa wersja przygód sympatycznego baranka „Baranek Shaun”. Wyjątkowe spotkanie z animacją zakończy nominowany do Oscara® i Cezara najlepszy europejski film animowany 2015 (Europejska Nagroda Filmowa) - „Sekrety morza”.

31 STYCZNIA – SYLWESTER Z nc+:


CANAL+ SERIALE – maraton 10 odcinków „Belfra” – godz. 20:00

CANAL+ - SYLWESTER Z TWARDZIELAMI
„Brygada ponad prawem” – godz. 20:00
„Łowca czarownic” – godz. 21:30
„John Wick” – godz. 23.15
„Polowanie na prezydenta” – godz. 00:55
„Legenda” – godz. 2:25
„Rekin z jeziora” – godz. 4:35

CANAL+ FILM - SYLWESTER ROMANTYCZNY
„Miłość od pierwszego dziecka” – godz. 20:00
„Love, Rosie” – godz. 21:30
„Seks, miłość i terapia” – godz. 23:10
„Miłosne antidotum” – godz. 00:40
„Cudowny smak faworków” – godz. 2:20
„Z całego serca” – godz. 4:00

CANAL+ FAMILY – SYLWESTER ANIMOWANY
„Dom” – godz. 20:00
„Fistaszki – wersja kinowa” – godz. 21:35
„Rabusie fistaszków” – godz. 23:05
„Ups! Arka odpłynęła” – godz. 00:30
„Baranek Shaun” – godz. 2:00
„Sekrety morza” – godz. 3:30

POLECANE

 

Jojo Rabbit

SO / 26 WRZEŚNIA / 18:10 / CANAL+ PREMIUM
 

Sługi wojny

PN / 28 WRZEŚNIA / 01:35 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

PN / 21 WRZEŚNIA / 07:45 / CANAL+ PREMIUM