BOGATSZA OFERTA WEEKENDOWA CANAL+, SPORT W NOWEJ FORMULE

śr 13 lipca 2011

Od 30 lipca w CANAL+, w soboty i niedziele, obok premier filmowych, pojawią się stałe pasma sportowe. Powstanie także CANAL+ Weekend.

Pełną ofertę z rodziny CANAL+ stanowić będą: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ GOL oraz CANAL+ Weekend. Do kanałów w wysokiej rozdzielczości: CANAL+ HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Sport HD już jesienią dołączą CANAL+ GOL HD i CANAL+ Weekend HD.

„Chcemy zapewnić abonentom CANAL+ najlepszą ofertę weekendową, opartą na obu sztandarowych kategoriach programów, jakie oferuje kanał premium tj. premierę filmową i widowisko sportowe na żywo” – mówi Beata Ryczkowska, Dyrektor Programowa spółki CANAL+ Cyfrowy.

W weekendowe wieczory CANAL+ zaprasza, niezmiennie, na hitowe premiery filmowe, w sobotę, 30 lipca, o 20.00 będzie to „Święty Interes” z Piotrem Adamczykiem, a w niedzielę, 31 lipca, o 20.00 biograficzna produkcja „Gainsbourg”. W ramach stałych pasm sportowych w soboty o godz. 17.45 stacja pokazywać będzie najciekawszy mecz Ekstraklasy w danej kolejce, a w niedziele, o godz. 14.25 spotkanie najlepszej ligi europejskiej - angielskiej Premiership. W pierwszy weekend nowego sezonu Ekstraklasy, w sobotę, 30 lipca kibice obejrzą zmagania Widzewa Łódź z Wisłą Kraków.

30 lipca startują też w nowej odsłonie sportowe kanały z rodziny CANAL+.
„Dysponując tak bogatą ofertą praw piłkarskich - wyłączne prawa do rozgrywek najlepszych lig zagranicznych i polskiej Ekstraklasy - zdecydowaliśmy, że obecny CANAL+ Sport2 będzie całkowicie dedykowany futbolowi i zmieni nazwę na CANAL+ GOL. Do tego wprowadzamy CANAL+ Weekend, który, będzie stanowił ważne uzupełnienie oferty.” – wyjaśnia Jacek Okieńczyc, Dyrektor ds. Sportu CANAL+. „Posiadane przez CANAL+ prawa sportowe powodują, że w weekendy pokrywają się czasowo nawet aż trzy ważne wydarzenia. Teraz, mając do dyspozycji sportowe relacje na antenie CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ GOL i CANAL+ Weekend sami widzowie zdecydują, które z nich chcą zobaczyć na żywo” – dodaje Jacek Okieńczyc.

POLECANE

 

Supernova

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:05 / CANAL+ FAMILY
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

ŚR / 7 PAŹDZIERNIKA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM