Kategoria: CANAL+ DISCOVERY

Bohaterowie żyją wśród nas! Oryginalna seria dokumentalna CANAL+ DISCOVERY „Zawód: Bohater” przybliży ich niezwykłe życiorysy

śr 31 maja 2017

Pomaganie potrzebującym bez względu na okoliczności i ryzyko jakie temu towarzyszy – takie motto przyświeca bohaterom nowej serii dokumentalnej CANAL+ DISCOVERY.

Oryginalna produkcja „Zawód: Bohater” zaprezentuje sylwetki ratowników pracujących w górach, na pełnym morzu, a także pod ziemią, którzy codziennie ratują ludzkie życie. Premierowe odcinki w każdy piątek od 2 czerwca, o godzinie 22:40 tylko w CANAL+ DISCOVERY.Odporność psychiczna, cierpliwość oraz niebywała odwaga. Tak najkrócej można scharakteryzować ludzi, których przedstawi najnowsza seria dokumentalna CANAL+ DISCOVERY „Zawód: Bohater”. Ratownicy górscy, morscy i pracujący w kopalniach, a także policjanci, strażacy oraz żołnierze – wszyscy ci którzy codziennie ryzykują własne bezpieczeństwo dla zdrowia i życia innych ludzi. Praca, którą wykonują nie jest dla każdego. Pożary, sztormy, strzelaniny, bomby i porwania to dla nich chleb powszedni. Jak radzą sobie w tego typu sytuacjach? Z jakimi problemami się mierzą?

Zawód Bohater

W każdym odcinku serii „Zawód: Bohater” widzowie CANAL+ DISCOVERY będą mogli poznać bliżej tych superbohaterów – ich życie codzienne, rodziny oraz przyjaciół i współpracowników. Odkryją ich motywację i będą mogli się przyjrzeć ich trudnym i niezwykle wymagającym szkoleniom. Dowiedzą się jakie warunki należy spełnić, aby stać się jednym z nich. Korzystając z materiałów archiwalnych, wspomnień świadków, rekonstrukcji, bohaterowie serii podzielą się również z widzami doświadczeniami z najważniejszych akcji ratowniczych ich życia.

Ponadto twórcy programu umożliwią coś, co nie zdarza się często – w każdym odcinku dojdzie do spotkania uratowanych z ich wybawcami. Po latach wspólnie wrócą w miejsca, w których doszło do tak ważnych w ich życiu wydarzeń.

Premierowe odcinki serii dokumentalnej „Zawód: Bohater” w każdy piątek od 2 czerwca, o godz. 22:40, tylko w CANAL+ DISCOVERY.

POLECANE

 

Supernova

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:05 / CANAL+ FAMILY
 

Obywatel Jones

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 23:00 / CANAL+ 4K
 

John Wick 3

ŚR / 7 PAŹDZIERNIKA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM